• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

M-Files ECM, sektörün 2 önemli kuruluşu Forrester ve Nucleus Research tarafından ilgili ECM raporlarında Lider gösterildi.

Forrester Wave: ECM Business Content Services, Q2 2017 isimli raporda M-Files'ın başarılı özellikleri sıralandı. 15 ECM ürününün değerlendirildiği raporda M-Files, Forrester tarafından sektöründe Lider firmalardan birisi olarak gösterildi. M-Files'ın benzersiz olarak sahip olduğu metadata yapısından övgüyle bahsedildi. M-Files'ın geleneksel ECM yazılımlarında olduğu gibi, klasör bazlı statik bir sistem değil, metadata bazlı dinamik bir sisteme sahip olduğu belirtildi. Diğer iş çözümleri (SAP, Microsoft Dynamics, Salesforce, vb.) ile çift taraflı entegrasyona sahip olmasının avantajları vurgulandı. Ayrıca, yine M-Files'ın sahip olduğu mobil uygulamaların iş süreçlerinde büyük kolaylık sağladığı da vurgulanan diğer önemli özelliklerden oldu.

  • Forrester Wave: ECM Business Content Services, Q2 2017 raporuna buradan ulaşılabilir.

M-Files, 2017 Nucleus Research Value Matrix for Enterprise Content Management (ECM) raporunda Lider olarak yer alarak, 4 yıl üst üste bu raporda Lider olarak yer alan firma ünvanını elde etmiş oldu. Kullanılabilirlik ve işlevsellik alanlarında oldukça yüksek puanlar alarak, 19 firma değerlendirmesi arasında Lider gösterildi. Nucleus raporunda M-Files'ın sahip olduğu kullanım kolaylıklarından özellikle bahsedildi. Kullanıcıların bu tür çözümlerine adaptasyonlarında kullanım kolaylığının çok önemli bir unsur olduğu vurgulandı. Ayrıca, M-Files'ın rakiplerine göre yenilikçi vizyonundan da bahsedildi.

  • 2017 Nucleus Research Value Matrix for ECM raporuna buradan ulaşılabilir.

 

Sizler de M-Files'ın Doküman ve Süreç yönetiminde sizlere nasıl destek olacağını öğrenmek istiyorsanız, hemen M-Files demo sürümüne ulaşabilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdiye kadar yaptığımız 300'ün üzerinde projede sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi sizlere aktarmaktan mutlu olacağız.