• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

 

MechSoft, yakın zaman önce Deloitte tarafından 4 yıl üst üste Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen firmalarından birisi olarak seçilmişti. Bu hafta da Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen Ankara'nın Enleri Ödül töreninde, MechSoft Ankara'nın En Hızlı Büyüyen 1. firması olarak ödüle layık görüldü. Ödülü firma yöneticilerimizden Sn. Gökhan Erdoğdu'ya Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan takdim ettiler.

Kurulduğu 2008 yılından itibaren, istikrarlı ve kararlı şekilde büyümesini sürdüren MechSoft, Türkiye'nin "Bilgi Teknolojileri" sektöründe en yenilikçi firmalarından birisi haline gelmiştir. MechSoft, tüm uluslararası teknoloji eğilimlerini takip etmekte ve kısa zamanda büyük başarılar yakalayarak önemli referanslar elde etmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde ABD merkezli AllWorld Network ve TEPAV işbirliğinde yapılan araştırmaya göre, MechSoft %499,3 büyüme oranı ile Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketleri sıralamasında 21., Ankara'nın en hızlı büyüyen şirketleri sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.

MechSoft'un bu denli başarılı olmasında emeği geçen tüm ekibimize ve bizlere güvenen tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza çok teşekkür ederiz.