• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

 

MechSoft Türkiye olarak, 11 Ekim 2018 Perşembe günü Silence İstanbul Hotel Ataşehir’de “Akıllı Bilgi Yönetimi Konferansı” etkinliği düzenliyoruz. Konferansta, iş dünyanızı dijitalleştirmenizin yararları ve ‘Akıllı Bilgi Yönetimi’ sistemlerinin bu süreçteki önemini ele alacağız. M-Files’ta yapılan geliştirmeler, KVKK uyumluluğu, IML teknolojileri ve daha pek çok M-Files yeteneği de konferansta paylaşılıyor olacak. M-Files yurt dışı ekibinden de etkinliğimize CEO seviyesinde katılım olacaktır. Birbirinden değerli konuşmacı ve panelistlerin deneyimlerini paylaşacağı etkinliğimizde, eğitimler ve sürprizler sizleri bekliyor.

Konferansın öğle arasından önce, konuşmacı ve panelistlerimiz “Akıllı Bilgi Yönetimi Sistemleri” ile dijital dönüşüm deneyimlerini paylaşacaklar. Konuşmacılarımız ve panelistlerimiz arasında referanslarımızdan Ford Otosan, Eureko Sigorta, Dorçe Prefabrik, Tatil Budur, Balparmak, Ewe, Kalyon İnşaat, Yüksel Holding, Rönesans Holding’in değerli yetkilileri bizlerle olacaktır. Ayrıca her sektörden pek çok lider firma etkinliğimize katılım gösterecektir.

Öğlearasından sonra ise M-Files eğitimleri gerçekleşecektir. Eğitimler eş zamanlı olarak iki farklı oturum şeklinde planlanmaktadır. 1. oturum Genel Yönetici Eğitimi; M-Files Admin Paneli üzerinden M-Files'ın özelleştirilmesine yönelik iken, 2. oturum M-Files ile Yazılım Geliştirme Eğitimi ise daha çok yazılım geliştirme geçmişi olan ve M-Files Genel Yönetici Eğitimini daha önceden alan katılımcılara yönelik olacaktır. Eğitim katılımcılarına ayrıca Eğitime Katılım Sertifikası verilecektir.

Konferans kontenjanı sınırlı sayıda olduğundan, kayıt için geç kalmamanızı öneririz. Online kayıtlarınızı buradan yapabilir, katılmak istediğiniz eğitim oturumunu kayıt sırasında seçebilirsiniz. Katılım ve eğitimlerimiz siz kıymetli katılımcılarımız için ücretsizdir.

Sormak istediğiniz sorular için bizlere iletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz.