• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz, büyük yankı uyandıran etkinliğimiz Akıllı Bilgi Yönetimi Konferansı'mızın ikincisi geliyor!

Geçen yıl 11 Ekim 2018 gerçekleşen ve büyük beğeni toplayan etkinliğimizin ikincisini, bu yıl da en az bir önceki etkinliğimiz kadar keyifli bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

İlk Akıllı Bilgi Yönetimi Konferansı etkinliğinde; Ford Otosan, Eureko Sigorta, THY Opet, Tatilbudur.com, Balparmak, Dorçe Prefabrik, Yüksel İnşaat, Kalyon İnşaat gibi birbirinden değerli firmalardan katılan konuşmacı ve panelistlerimizden, Dijital Dönüşüm hikayelerini dinleme fırsatımız olmuştu.

Eğitimler, Dijital Dönüşüm örnek senaryoları ve M-Files kullanıcılarından, bu süreçlerin nasıl yönetildiğine dair bilgi alışverişi ile dopdolu bir organizasyon geçirmiştik.

M-Files Finlandiya ekibi ve MechSoft ekibi ile Dijital Dönüşüm yolculuğunuzda, M-Files'ı nasıl konumlandıracağınıza dair bilgi paylaşımları yapıldı.

Ayrıca Petrol Ofisi, Tofaş, Zorlu Holding, Cengiz Holding, Opet, EnerjiSa, Jolly Tur, Turkcell, Kıraça Holding, Yeditepe Üniversitesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Koç Finans, Eczacıbaşı, FMV Işık Okulları, Halk Bankası, İstanbul Ağaç Peyzaj, Oyak, MV Holding, AvivaSa, AON Reasürans, Aspen Yapı, Aytemiz, Bilkent Holding, CCN Holding, Dedeman Turizm, Digiturk, Doğuş Holding, Enerya, Karınca Lojistik, Kuzey İstanbul, Med Marine, Ototrim, Otoyol A.Ş., RocPro, Salkım Orman Ürünleri, BTA Unlu Mamüller, Emay Uluslararası Mühendislik, Talayman, Tek Yapı, Tempo Çağrı, TKG Otomotiv, Tümosan, Gübretaş, Sembol İnşaat gibi birbirinden değerli katılımcılarımızı ağırladık.

Ekim 2019'da İstanbul Ataşehir'de gerçekleşecek bu yıl ki etkinliğimize, tüm Dijital Dönüşüm ilgililerini bekliyoruz! Detaylı bilgi için bizlere This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 'den ulaşabilirsiniz.

MechSoft ile Dijital Dönüşüm yolculuğu devam ediyor!