• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Net-Results Pazarlama Otomasyonu Platformu

Pazarlama aktivitelerinizde sadece eposta göndermek yeterli değil ise, Net-Results size bir çok çözüm sunacaktır.

Deneme Sürümünü Kullanın veya Sunumumuzu İzleyin

Genel Özellikler

Potansiyel Yakalama

Net-Results ile formlar ve bilgi alma sayfaları oluşturmak çok kolaydır. Herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyaç duymazsınız.

Potansiyel Geliştirme

Yakalanan potansiyellere çeşitli kampanyanlar üzerinden doğru mesajların gitmesi sağlanır ve puanlama sistemi sayesinde doğru zamanda doğru potansiyele ulaşılır.

E-Posta Pazarlama

E-Posta ile pazarlama günümüzde pazarlamanın olmazsa olmazı olmuştur ve bu aktiviteyi Net-Results ile hiçbir kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı tek bir arayüzden yönetebilir ve istediğiniz gönderileri istediğiniz zamanda gitmesi için ayarlayabilirsiniz.

Satış Otomasyonu

Takip edilebilir epostaları direk CRM sisteminiz üzerinden gönderebilir ve alıcının yaptığı işlemler ile ilgili gerçek zamanlı olarak alarmlar alabilirsiniz.

CRM Entegrasyonu

Net-Results'ın salesforce.com, Microsoft Dynamics ve SugarCRM ile hazır entegrasyonları vardır. Diğer sistemler ile de API üzerinden entegre olabilir.

Net-Results Anahtar Özellikler

Net-Results'ın sahip olduğu üstün özellikler sayesinde, pazarlama aktivitelerinizde ihtiyacınız olan her şeyi yapabileceksiniz.

Landing

E-Posta Pazarlama

Zekice Eposta Pazarlama. Daha akıllı geliyor.

İster tek seferlik eposta gönderimi, isterseniz de aksiyon bazlı eposta gönderimi, Net-Results içerisinde tüm eposta kampanyalarınızı yönetebilirsiniz. Önemli olan eposta gönderiminden sonra gönderilen kişinin nasıl hareket ettiği olacaktır. Eposta gönderilen kişi, linke tıklayıp, web sitenizde tek bir sayfa mı gezdi, yoksa birçok sayfa mı. Daha öncesinde de web sitenizi ziyaret etmiş miydi? Ya da 1 hafta sonra tekrar ziyaret edecek mi? Tüm bu bilgiler potansiyel müşterinin kalitesi hakkında önemli bilgiler verecektir.

Landing 3

Form Sayfası Oluşturma

Sürükle/Bırak Yöntemi ile Görsel Form Sayfaları Oluşturun

Tasarladığınız formları, form sayfaları ile görsel hale getirin. Oluşturulan sayfaların başarısı formu dolduracak kişi sayısını doğrudan etkileyecektir. Kendi form sayfalarınızı kolay ve hızlı şekilde oluşturun. Sayfalarınıza istediğiniz resimleri, linkleri, yazıları ekleyin. Sonrasında Net-Results'ın ilgili formlardan potansiyel müşteriler çıkartmasını bekleyin.

Landing 2

Form Tasarlama

Evet, Onun İçin Formunuz Hazır.

MNet-Results sürükle/bırak web form tasarlama arayüzü ile web sayfanız için dakikilar içerisinde veriler alabileceğiniz formlar tasarlayabilirsiniz. Herhangi bir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan.

Landing 3

Potansiyel Geliştirme

Doğru Zamanda Doğru İçerik ile Daha Fazla Potansiyeli Fırsata Çevirin

Web sayfanız üzerinden potansiyeller alıyor ve bunları satışa yönlendiriyorsunuz. Güzel bir ilk adım. Fakat önemli olan satışa, alma isteği yüksek olarak potansiyelleri yönlendirmek ve zamanlarını verimli kullanabilmelerini sağlamak. İşte Net-Results Potansiyel Geliştirme özelliği ile, potansiyellerin sıcak fırsatlara dönmelerini sağlayabilirsiniz. Onlarla paylaşacağınız doğru içerikle ilgilerinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Landing 2

Potansiyel Puanlama

Potansiyel Puanlama = Mutlu Satış Ekibi.

Önemli olan potansiyel sayısını arttırırken doğru puanlamayı yaparak, satışa yakın olan potansiyelleri ilgili satış ekibi ile paylaşmaktır. Yüksek potansiyel puanı demek sıcak fırsat demektir. Net-Results ile çok detaylı kırılımlar ile gerçekçi puanlamalar yapabilirsiniz. Bu sayede ilgili potansiyellerin aldığı puanlar çok daha gerçekçi olacaktır. Bu da satış ekibinin pazarlama ekibine daha çok güvenmesi anlamına gelir.

Landing 3

Sosyal Pazarlama

Sosyal Takipçileriniz ile Hızlı ve Kolay Şekilde İletişime Geçin!

Net-Results Sosyal araçları sayesinde, sosyal mecradaki takipçileriniz ile olan iletişiminizik kolay ve sistematik şekilde ilerletebilirsiniz. Akışlarınızı Net-Results içerisinden sağlayabilirsiniz.

Landing 2

Web Analitikleri

Paralı Arama. Websitesi Ziyareti. Eposta Açıldı. Webinara Katıldı.

Net-Results Analitik özelliği sayesinde kullanıcı davranışları ile ilgili sınırsız veriye ulaşabilirsiniz. Web Analitik sayesinde web sitenizde neler çalışıyor, neler çalışmıyor görebilir ve ona göre pazarlama aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Landing 3

Raporlar/Grafikler

İhtiyaç Anında Doğru Raporlar

Yapılan çalışmalar ile ilgili tüm grafiksel raporlara ilgili arayüzlerden kolay ve hızlı şekilde ulaşılabilir. Yapılan kampanyanlar ile ilgili tüm raporlamalara grafiksel olarak ilgili arayüzlerden ulaşılabilir. Ayrıca, istenilen raporların belli zaman aralıklarında ilgili eposta adreslerine teslimi sağlanır.

Landing 2

Neden Net-Results?

İyi bir pazarlama otomasyonu, satış ekibinin sıcak fırsatlar üzerinde çalışarak, satış süreçlerinin çok daha hızlı sonuçlanmasını sağlar.

  • Sadece Eposta göndermek artık yeterli değil.
  • Web sayfanızda kullanıcılar neler yapıyor, izlenebilirlik oldukça önemli.
  • Sıcak ve soğuk potansiyelleri ayırmak zaman kazandırır.
  • Satış ekibinin doğru potansiyellere odaklanması sağlanır.
  • Satış ve Pazarlama ekipleri arasında sağlam bir köprü kurulur.

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!

Hemen kullanmaya başlayın.

Sorunuz mu var?

İletişim bilgilerimizden hemen bizimle iletişime geçerek, her türlü sorunuza anında cevap alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz