• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

Kalyon Holding BT Proje Uzmanı Ayşe Ateş Bayram MechSoft ve M-Files ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Ayşe Hanım, M-Files'ı "Tamamen sizin hayal gücünüze bağlı, çok kolay ve hızlı bir şekilde geliştirebiliyorsunuz. Eğer iş süreçlerinize hakimseniz, bunu rahatlıkla M-Files'a entegre edebiliyorsunuz.Tüm süreçlerinizi M-Files üzerinden yürütmeniz mümkün. Herhangi bir kısıtlaması bulunmuyor. Koda ihtiyaç duymadan ve dışarıya bağımlı kalmadan, Admin alanını yönetebiliyorsunuz." şeklinde tanıttı. Firmalarının kağıt israfından kurtulduğunu, iş süreçlerinin hızlandığını, bilgilerin daha güvenli ortamda saklandığını ve kaybolma ihtimalinin ortadan kalktığını ifade etti.

Ayşe Hanım'ın deneyimlerini paylaştığı videoya buradan ulaşabilirsiniz.

"Kuzey Marmara Otoyolu Avrupa İşletmesi " Bilgi İşlem Müdürü Selçuk Pınarbaşı MechSoft ve M-Files ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Selçuk Bey, MechSoft ve M-Files ile nasıl tanıştıklarını 'Alternatif ürünleri iş birimlerimiz ile detaylıca analiz edip değerlendirdikten sonra, bize en verimli olabilecek, operasyonumuza en büyük katma değeri sağlayabilecek MechSoft firmasının M-Files çözümü ile yolumuza devam etme kararı aldık." şeklinde anlattı. M-Files'ın bütün işletmeler için en önemli katkısı, çok hızlı bir şekilde uygulanabilir olması, farklı raporlama arayüzleri oluşturulabiliyor olması ve iş akışlarının oluşturulabiliyor olması olarak vurguladı.

Selçuk Bey'in deneyimlerini paylaştığı videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Mitaş Grup Bilgi Teknolojileri Müdürü Sn. Ahmet Abdullahoğlu, MechSoft ve M-Files ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Ahmet Bey, firmalarında M-Files ile farklı lokasyonlarındaki fabrikalarında oldukça rahat bir şekilde iş süreçlerini yönetebildiklerini paylaştı. Doküman Yönetimi ihtiyacı ile başlayan ihtiyaçlarının iş süreçleri yönetimini de beraberinde getirdiğinin altını çizdi.

Ahmet Bey konuşmasında ayrıca, "Mobil uygulama M-Files'ın esneklik sağlayan başka bir özelliği. Ekibimiz konum bağımsız bir şekilde onay ve takip gerektiren süreçleri, mobil uygulama üzerinden kolaylıkla takip edebiliyorlar." cümlelerine yer verdi.

Ahmet Bey'in deneyimlerini paylaştığı videoya buradan ulaşabilirsiniz.