• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

MechSoft Başarı Deneyimleri – Dorçe Prefabrik

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat San. Tic. A.Ş. Bilgi İşlem Müdürü Sn. Özkan Yazgan, MechSoft ve M-Files ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Özkan Bey, firmalarında M-Files projesine "Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Bilgi Güvenliği" gibi süreçlerinin kağıt ortamdan kurtarılması üzerine başlandığını, beş yıllık bu süre içinde firmalarındaki tüm süreçleri kapsayacak şekilde yaygınlaştırdıklarını belirtti.

M-Files'ın kullanım kolaylığı, geliştirme kolaylığı ve kullanışlı mobil uygulaması sayesinde her yerden erişim sağlaması gibi pek çok önemli özelliğini vurguladı.

Özkan Bey' 'in değerli yorumlarını bulabileceğiniz videomuza buradan ulaşabilirsiniz.

 

MechSoft Başarı Deneyimleri – YUTTO

Yeditepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (YUTTO) Müdürü Sn. Doç. Dr. Serkan Topaloğlu MechSoft ve M-Files ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Serkan Bey, M-Files ile hayalini kurdukları dijitalleşme sürecine girmiş olduklarını, M-Files'ı alt yapı olarak tutarak bütün süreçlerini bu alt yapının üzerine kurduklarını belirtti. Onlar için anlık takibin önemli olduğunu vurgulayarak, her noktadan erişim sağlayan mobilite kullanıma geçmiş olduklarının mutluluğunu paylaştı. MechSoft ve YUTTO ekibinin birlikte uyum içerisinde çalışarak, süreci en iyi, en hızlı ve en verimli şekilde tamamladıklarını ekledi.

Serkan Bey'in değerli yorumlarını bulabileceğiniz videomuza buradan ulaşabilirsiniz.

MechSoft Başarı Deneyimleri – Ewe Turkey Holding

 

EWE Turkey Holding Bilgi Teknolojileri Müdürü Sn. Şadi Aydın Bey, MechSoft ve M-Files ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Şadi Bey, M-Files'ın sabit bir iş için tasarlanan bir yazılım olmadığını, firmada hangi ihtiyaç için kullanılmak istenirse o ihtiyaca yönelik özelleştirilebildiğine ve geliştirilebildiğine dikkat çekti. Piyasada bulunan muadillerine oranla daha uygun maliyetlerde sahip olunabileceğini vurguladı. Tek bir ücret ödeyerek web versiyonu ve mobil versiyona sahip olunabileceği ve mobil versiyonunun yazılımı en öne çıkaran özelliklerinden biri olduğunun altını çizdi.

Şadi Bey'e değerli yorumlarını bulabileceğiniz videomuza buradan ulaşabilirsiniz.