İnşaat Sektörüne Özel Yazılım Çözümleri

İnşaat Sektöründe MechSoft: Verimli ve Akıllı Çözümler

İnşaat sektörü, büyük projelerin yönetimini, karmaşık iş akışlarını ve zengin dokümantasyonu içeren bir alandır. Bu yoğun süreçlerin etkin bir şekilde yönetilmesi ve takip edilmesi, başarı ve verimlilik açısından kritik öneme sahiptir. MechSoft, inşaat sektöründeki firmaların karşılaştığı bu zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı olabilecek güçlü ve kullanıcı dostu yazılım çözümleri sunar.

Neler Yapıyoruz?

Proje Yönetimi

CloudOffix Project Cloud ile projelerinizi oluşturun, kilometre taşlarınızı belirleyin ve her şeyi Kanban görünümünde yönetin.

Görev ve Zaman Çizelgesi Yönetimi

Projelerle ilişkilendirilmiş görevlerinizi oluşturun ve ekibinizle birlikte zaman çizelgenizi oluşturun. Üzerlerinde işbirliği yapın.

Bütçe ve Maliyet Kontrolü

Bütçe sapmaları veya gereksiz masraflar hızlı bir şekilde tespit edin ve doğru kararlar alın.

Teklif Yönetimi

CloudOffix Sales Cloud ile fırsatları tekliflere dönüştürün, yeni teklifler oluşturun, verileri toplayın ve depolayın. Hazır olduğunuzda siparişlere dönüştürmek için geri alın.

Risk Yönetimi

Kalite süreçlerine ilişkin tüm riskleri kontrol edin ve takibini yapın.

Belge ve İş Akış Yönetimi

 Tüm belge, çizim, sözleşme ve raporlarınızı M-Files ile tek bir yerde yönetin.

Doküman Yönetimi

M-Files ile projenize ait tüm dokümanları, sözleşmeleri, teklifleri tek bir yerden yönetin.

Teknik Çizim

BricsCAD, DWG dosya formatıyla tam uyumludur. Bu sayede CAD yazılımlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz.


MechSoft - Sektörler - Belge ve İş Akış Yönetimi

Belge ve İş Akış Yönetimi

İnşaat projeleri, genellikle çok sayıda belge, çizim, sözleşme ve rapor içerir. 
M-Files, tüm bu dokümantasyonun merkezi bir depoda düzenli ve güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Bu, ekip üyelerinin belgelere kolay erişimini ve güncellemeleri takip etmesini sağlayarak iş akışlarını hızlandırır ve verimliliği artırır.

Daha Fazla Bilgi Alın

Proje Yönetimi

CloudOffix, iş akışlarınızı optimize etmenize ve projeleri daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak araçlar ve özellikler sunar. Bu, proje planları oluşturmak ve izlemek, görevleri atamak ve ilerlemeyi izlemek için uçtan uca tüm araçları içerir.

Daha Fazla Bilgi Alın

MechSoft - Sektörler - Proje Yönetimi
MechSoft - Sektörler - Teknik Çizim

Teknik Çizim

BricsCAD, DWG dosya formatıyla tam uyumludur. Bu sayede CAD yazılımlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. Mevcut DWG dosyalarını açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz, böylece iş birliği ve veri paylaşımı kolaylaşır.

Daha Fazla Bilgi Alın

MechSoft Sektörler - Etkin Raporlama

Etkin Raporlama

CloudOffix ve M-Files'ın etkin raporlama özelliği, işletmelere ayrıntılı ve anlaşılır raporlar oluşturarak veri analizini kolaylaştırma imkanı sunar. Bu sayede iş süreçlerinin performansını yakından takip edebilirsiniz. CloudOffix ve M-Files'taki ücretsiz raporlama aracı, verileri farklı grafikler ve görsellerle sunarak veri analizini daha anlaşılır ve verimli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.


MechSoft Sektörler - Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumluluk

M-Files ve CloudOffix, mobil uyumluluk özellikleri sayesinde kullanıcılarına hareket halindeyken dahi iş süreçlerini yönetmeyi kolaylaştırır. İşletmeler, saha ekipleri ve uzaktaki çalışanları ile etkili bir iletişim ve işbirliği kurarak süreçleri daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirler.


MechSoft Sektörler - Entegrasyon

Entegrasyon

M-Files, CloudOffix ve BricsCAD, yazılımlar ve sistemler arasındaki veri akışını kolaylaştırmak için uygulama programlama arabirimlerini (API'lar) kullanır. Bu sayede işletme içindeki farklı yazılımlar arasında sorunsuz bir veri paylaşımı sağlar, böylece iş süreçlerini daha verimli hale getirir.

İletişim Formu