Finans Sektörü İçin Yazılım Çözümleri

Finans Süreçlerinizde Fark Yaratın 

Finans sektörü, önemli düzeyde yasal düzenlemeler, karmaşık iş yapıları, uçtan uca bir takım çalışması ve büyük miktarda belge ve veri yönetimi içerir. Bu nedenle, finansal kuruluşlar veri yönetimi, müşteri ilişkileri ve iş süreçlerini optimize etmek için güçlü yazılım çözümlerine ihtiyaç duyarlar. Bu aşamada MechSoft sunduğu çözümlerle finans sektöründe tam donanımlı ve yüksek güvenlik önlemli çözümler sunar.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

CloudOffix ile uçtan uca tüm müşteri yolculuğunu izleyin ve ekipler arası koordinasyonu sağlayın.

Güvenlik ve İzleme

Verileri güvenle saklayın ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın. 

Belge Yönetimi

M-Files ile doküman yönetiminin ayrıcalığının tadını çıkarın. Bırakın sizin için dokümanları endekslesin ve saklasın.

İş Süreçleri Otomasyonu

Tüm süreçleri otomatize edin. Bu sayede hem verimliliği artırın hem de takım çalışmasını güçlendirin.

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi


Finans sektöründe, müşteri memnuniyetini ve sadakatini korumak için bu süreç sıkı bir şekilde takip edilmelidir. CloudOffix,  müşteri verilerinn merkezi bir veritabanda saklamalarına ve bu verileri kolayca izlemelerine olanak tanır. Bu sayede veriler kişiselleştirilmiş hale getirilebilir ve daha iyi hizmet sunulabilir.

Daha Fazla Bilgi Alın


MechSoft -  Finans Sektörü - Müşteri İlişkileri Yönetimi

 

Satış ve Pazarlama Yönetimi


Rekabetin yoğun olduğu finans sektöründe firmalar, ürün ve hizmetlerini öne çıkarmak ve potansiyel müşterilerine rakiplerinden önce tanıtmayı hedeflerler. CloudOffix ile pazarlama kampanyalarını yönetmek, potansiyel müşterilere daha iyi ulaşmak ve satış verilerini takip etmek artık çok kolay! 

Daha Fazla Bilgi Alın

MechSoft -  Finans Sektörü - Satış ve Pazarlama Yönetimi

 

Belge ve Doküman Yönetimi


M-Files, finans sektöründeki belge yönetimini en basit hale indirger. Belgeleri otomatik olarak endeksler, sınıflandırır ve düzenler, böylece belgelere hızlı ve güvenilir bir şekilde erişilmesine olanak tanır. Bu sayede raporlamayı kolay bir hale getirir ve denetimleri iyileştirir ve yasal gereksinimlere uyumu sağlar.


Daha Fazla Bilgi Alın


MechSoft -  Finans Sektörü - Belge Ve Doküman Yönetimi

 

Güvenlik ve İzleme

Finansal verilerin güvenliği büyük bir önceliktir. M-Files, belge güvenliğini artırmak için gelişmiş erişim kontrolü ve izleme yetenekleri sunar. Bu, hassas finansal bilgilerin yetkisiz erişime karşı korunmasına yardımcı olur.


Daha Fazla Bilgi Alın

MechSoft -  Finans Sektörü - Güvenlik ve İzleme

 

İş Akışı Yönetimi


M-Files, finans sektöründeki iş akışlarını optimize etmek için birebir çözümdür. Örneğin, kredi başvuru süreçlerini otomatikleştirir, onay süreçlerini hızlandırır.  E-imza ve mobil imza entegrasyonu ile kolaylıkla iş sürecini yönetilmesini sağlar. Bu sayede müşteri hizmetlerini iyileştirerek doğabilecek maliyetleri azaltır.


Daha Fazla Bilgi Alın


MechSoft -  Finans Sektörü - İş Akışı Yönetimi

Etkin Raporlama

CloudOffix ve M-Files'ın etkili raporlama özelliği, işletmelere veri analizi yapmayı kolaylaştıran kapsamlı ve anlaşılır raporlar oluşturma imkanı sunar. Bu özellik sayesinde iş süreçlerinin performansını yakından izlemek mümkün olur. Ayrıca, CloudOffix ve M-Files'ın ücretsiz raporlama aracı, veri analizini daha basit ve etkili hale getirerek verileri farklı grafikler ve görsellerle anlaşılır bir şekilde sunar.

MechSoft Sektörler - Etkin Raporlama

Mobil Uyumluluk

M-Files ve CloudOffix, mobil uyum özellikleri sayesinde kullanıcılarına iş süreçlerini herhangi bir yerden kolayca yönetme imkanı sunar. İşletmeler, saha çalışanları ve uzaktaki ekipleri ile etkili bir iletişim ve işbirliği kurarak süreçleri daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetebilir.MechSoft Sektörler - Mobil Uyumluluk

Entegrasyon

M-Files ve CloudOffix ve M-Files, farklı yazılımlar ve sistemler arasındaki veri akışını API'lar aracılığıyla kolaylaştırarak işletme içindeki tüm yazılımların sorunsuz bir şekilde veri paylaşmasını sağlar. Bu, süreçlerin daha etkili ve verimli bir şekilde işlemesine katkıda bulunur.MechSoft Sektörler - Entegrasyon

İletişim Formu