• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

 

M-Files, Nucleus Research tarafından yayınlanan İçerik Yönetim Sistemi (Enterprise Content Management - ECM) pazarını analiz eden raporda 5 yıl üst üste Lider gösterildi. Raporda, M-Files ile doküman ve her türlü bilginin akıllı bir şekilde yönetilmesinden övgüyle söz ediliyor. M-Files'ın pazardaki diğer ürünlere göre oldukça ileri bir vizyona sahip olması vurgulanıyor. M-Files'ın sahip olduğu metadata bazlı yapısı ve bu yapı üzerine kurduğu akıllı sınıflandırma ile bir adım önde olduğu belirtiliyor. 

Rapor detaylarına buradan ulaşılabilir. 

Sormak istediğiniz her türlü konuda iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

M-Files ECM, sektörel raporlar tarafından başarılı ECM ürünleri arasında gösterilmeye devam ediyor. Son yayınlanan 2017 Gartner Magic Quadrant for Content Services Platforms  Raporu'nda da M-Files Vizyoner ürünlerden birisi olarak gösterildi.

M-Files'ın öne çıkan özellikleri arasında;

  • Kurulumu ve konfigürasyonu çok kolay bir ürün olması,
  • Mevcut sistemlerin veya eski sistemlerin kolayca M-Files'a taşınabiliyor olması ve
  • Kullanım kolaylığı ile her türlü platformdan (desktop, web, mobil) M-Files'a kolayca erişilebiliyor olması

vurgulandı. 

  • 2017 Gartner Magic Quadrant for Content Services Platforms Raporu'na buradan ulaşılabilir.

Sizler de M-Files'ın Doküman ve Süreç yönetiminde sizlere nasıl destek olacağını öğrenmek istiyorsanız, hemen M-Files demo sürümüne ulaşabilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdiye kadar yaptığımız 300'ün üzerinde projede sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi sizlere aktarmaktan mutlu olacağız.

Metadata, Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) sistemi kullanmak isteyen firmalar için sayısız avantajlar sağlar. İş akışlarının, iş süreçlerinin ve erişim izinlerinin son derece gelişmiş yönetiminden, daha hızlı, daha doğru bilgi dolaşımı ve arama süreçlerine kadar doğrudan iş performansını etkileyen tüm konularda müthiş performans artışı sağlar. 

Bu raporda, metadatanın ECM ürünlerinde hangi amaç, tanım, güvenlik faktörü ve metodoloji için kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

Raporu İndir