• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

 

M-Files, 6 yıldır üst üste Nucleus Research tarafından yayınlanan ECM (Enterprise Content Management) Technology Matrix'inde LİDER olarak gösteriliyor. 2019 yılında yayınlanan raporda, M-Files rakiplerine göre pozisyonunu hem kullanılabilirlik hem de fonksiyonalite açısından en üst seviyeye taşıyarak pazardaki lider duruşunu güçlendirdi.

Nucleus Research Analisti Barbara Peck'in paylaşımında "M-Files'ın sahip olduğu metadata-bazlı, repositori bağımsız ve AI ile güçlendirilmiş platform vizyonu pazarda rakiplerine göre farkındalık yaratmaktadır. Nucleus'a göre, M-Files temelde sahip olduğu güçlü kullanılabilirlik ve fonksiyonalite özellikleri sayesinde yakın gelecekte içerik yönetim pazarındaki standartları şekillendirmeye devam edecektir."

  • İlgili Nucleus Raporuna buradan ulaşılabilir.

Sormak istediğiniz sorular için bizlere iletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

M-Files, Nucleus Research tarafından yayınlanan İçerik Yönetim Sistemi (Enterprise Content Management - ECM) pazarını analiz eden raporda 5 yıl üst üste Lider gösterildi. Raporda, M-Files ile doküman ve her türlü bilginin akıllı bir şekilde yönetilmesinden övgüyle söz ediliyor. M-Files'ın pazardaki diğer ürünlere göre oldukça ileri bir vizyona sahip olması vurgulanıyor. M-Files'ın sahip olduğu metadata bazlı yapısı ve bu yapı üzerine kurduğu akıllı sınıflandırma ile bir adım önde olduğu belirtiliyor. 

Rapor detaylarına buradan ulaşılabilir. 

Sormak istediğiniz her türlü konuda iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

M-Files ECM, sektörel raporlar tarafından başarılı ECM ürünleri arasında gösterilmeye devam ediyor. Son yayınlanan 2017 Gartner Magic Quadrant for Content Services Platforms  Raporu'nda da M-Files Vizyoner ürünlerden birisi olarak gösterildi.

M-Files'ın öne çıkan özellikleri arasında;

  • Kurulumu ve konfigürasyonu çok kolay bir ürün olması,
  • Mevcut sistemlerin veya eski sistemlerin kolayca M-Files'a taşınabiliyor olması ve
  • Kullanım kolaylığı ile her türlü platformdan (desktop, web, mobil) M-Files'a kolayca erişilebiliyor olması

vurgulandı. 

  • 2017 Gartner Magic Quadrant for Content Services Platforms Raporu'na buradan ulaşılabilir.

Sizler de M-Files'ın Doküman ve Süreç yönetiminde sizlere nasıl destek olacağını öğrenmek istiyorsanız, hemen M-Files demo sürümüne ulaşabilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdiye kadar yaptığımız 300'ün üzerinde projede sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi sizlere aktarmaktan mutlu olacağız.