• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

M-Files, Nucleus Research ECM Raporu'nda 7 Yıl Üst Üste Lider Gösterildi!


M-Files, Nucleus Research tarafından tarafsız olarak değerlendirilen ve yayınlanan ECM (Enterprise Content Management) Technology Matrix'inde bu yıl da LİDER olarak gösterildi. 7 yıl üst üste başarısını artarak sürdüren M-Files, rakiplerine göre pozisyonunu hem kullanılabilirlik hem de işlevsellik açısından daha da yukarılara taşıdı.
Nucleus Research raporuna göre, Kurumsal İçerik Yönetim (ECM) çözümlerini değerlendiren kullanıcılar, seçim yaparken aşağıdaki maddelere dikkat ediyor:

  • Temel iş süreçlerine içerik entegrasyonu
  • Kapsamlı güvenlik ve kayıt yönetimi
  • Esnek ve karma dağıtımlar
  • Otomatik sınıflandırma

Nucleus Research Analistleri Barbara Peck ve Evelyn McMullen raporda M-Files'tan şöyle bahsediyorlar:

"M-Files Akıllı Bilgi Yönetimi çözümü, metadata tabanlı ve repositori bağımsızdır. Kullanıcıları, verileri depolandığı yerden ziyade, verilerin ne olduğuna göre yönetmelerine ve aramalarına olanak tanır. Bu, içeriği kullanıcının bulunduğu yere taşımak yerine, daha iyi erişime ve yerinde düzenlemeye olanak tanır. M-Files, belge sınıflandırmasını ve metadata varlığı çıkarmayı otomatikleştirmek için yapay zekayı, özellikle makine öğrenimini ve doğal dil anlayışını kullanır. Tedarikçinin bulut dağıtımları için lisansı, şirket içi ile aynıdır ve daha fazla kuruluşun buluta aşamalı olarak geçme fırsatından yararlanmasına olanak tanır."

Kuruluşunuz için en iyi Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) platformlarını mı araştırıyorsunuz?

En doğru kararı vermek için, Nucleus Research 2020 ECM Technology Matrix Raporu'na buradan göz atın.

M-Files hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

M-Files, 6 yıldır üst üste Nucleus Research tarafından yayınlanan ECM (Enterprise Content Management) Technology Matrix'inde LİDER olarak gösteriliyor. 2019 yılında yayınlanan raporda, M-Files rakiplerine göre pozisyonunu hem kullanılabilirlik hem de fonksiyonalite açısından en üst seviyeye taşıyarak pazardaki lider duruşunu güçlendirdi.

Nucleus Research Analisti Barbara Peck'in paylaşımında "M-Files'ın sahip olduğu metadata-bazlı, repositori bağımsız ve AI ile güçlendirilmiş platform vizyonu pazarda rakiplerine göre farkındalık yaratmaktadır. Nucleus'a göre, M-Files temelde sahip olduğu güçlü kullanılabilirlik ve fonksiyonalite özellikleri sayesinde yakın gelecekte içerik yönetim pazarındaki standartları şekillendirmeye devam edecektir."

  • İlgili Nucleus Raporuna buradan ulaşılabilir.

Sormak istediğiniz sorular için bizlere iletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

M-Files, Nucleus Research tarafından yayınlanan İçerik Yönetim Sistemi (Enterprise Content Management - ECM) pazarını analiz eden raporda 5 yıl üst üste Lider gösterildi. Raporda, M-Files ile doküman ve her türlü bilginin akıllı bir şekilde yönetilmesinden övgüyle söz ediliyor. M-Files'ın pazardaki diğer ürünlere göre oldukça ileri bir vizyona sahip olması vurgulanıyor. M-Files'ın sahip olduğu metadata bazlı yapısı ve bu yapı üzerine kurduğu akıllı sınıflandırma ile bir adım önde olduğu belirtiliyor. 

Rapor detaylarına buradan ulaşılabilir. 

Sormak istediğiniz her türlü konuda iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.