CloudOffix HR Cloud

CloudOffix HR Cloud ile web sitenizde açık pozisyonlar yayınlayın, en iyi yetenekleri işe alın ve onlara harcama, seyahat, performans ve izin yönetimi ile mükemmel bir deneyim yaşatın.  

Şimdi Deneyin veya Videoyu İzleyin

İK Süreçlerinin Yönetimi

Dijital dönüşüm İK süreçlerinin dijitalleştirilmesiyle başlar. CloudOffix ile İK Yöneticileri Dijital Dönüşüm Liderleri olmaya adaylar!

İş İlanınızı Açın

Açık pozisyonlarınızı web sitenizde duyurun ve yönetin.

Başvuruları Toplayın

Adaylardan gelen başvuruları takip edin. Her bir pozisyon için ayrı bir e-posta adresi tanımlayın ya da adayların başvuru yapabileceği web sitesi oluşturun.


Mülakat Sürecinizi Yönetin

Kendi aşamalarınızı oluşturun, aşamalara özel otomatik e-postalar tanımlayarak adaylara bilgilendirmeler yapın.

Personellerinizi Oluşturun

Ekibe dahil olan yeni çalışma arkadaşlarınızı organizasyon şemasına ekleyin ve yetkilerini otomatik olarak tanımlayın.

İzin/Masraf Yönetimi

Çalışanlar izinlerini ve masraflarını CloudOffix üzerinden girebilir, takip edebilir ve onayınıza sunabilir.

360 ° Performans Yönetimi

Şirketinizin süreçlerine uygun yetkinlik ya da hedef bazlı değerlendirmeler yapın buna uygun dinamik formlar oluşturun. Değerlendirme süreci bittiğinde detaylıca raporlamasını alın ve gelecek yıla hazırlanın!

Açık Pozisyonlar


Rekabetçi iş piyasasında doğru adayı bulmak oldukça güç. Bu yüzden bu süreci olabildiğince kolaylıkla yönetmeniz gerekli. CloudOffix ile yeni pozisyonlar açabilir ve web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Sürükle ve bırak mantığı ile IT ekibine ihtiyaç duymadan özel web sayfaları oluşturabilirsiniz. Bu sayede adayların doğrudan size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde kendi kariyer merkezinizi oluşturabilir daha geniş bir kitleye hitap edebilirsiniz.

...

İş Başvurularının Toplanması


Web sitenizin yanı sıra farklı kaynaklardan iş başvurularını alabilirsiniz. Adaylar öncelikle web sitenizden açık pozisyonlara ulaşabilir ve istedikleri pozisyon için başvuruda bulunabilirler. Detayları doldurup CV'lerini ekleyebilirler. Ek olarak belirli pozisyonlar için e-postalar oluşturabilirsiniz.  Adaylar bu adreslere özgeçmişlerini gönderebilirler, bu mail adreslerine gelen başvuruları CloudOffix aday olarak otomatik oluşturacaktır. Gelen tüm bu başvuruları kendinize özel tasarladığınız aşamalar halinde takip edebilirsiniz.


...

Anketler


Her pozisyona özel anketler oluşturabilirsiniz. Adayların başvurularından önce veya sonra bu anketleri doldurmasını sağlayabilirsiniz. Gelen cevapları puanlayabilirsiniz.


...

Mülakat


Tüm görüşme sürecini CloudOffix içerisinde yönetebilirsiniz. Görüşmeler sırasında adaylar, anketlerde hazırlanan belirli soruları da doldurabilirler. Bu sayede mülakatlar sırasında standart bir puanlama elde edebilirsiniz. Mülakat sırasında adaylarla ilgili notlarınızı yazabilir ve kaydedebilir, çalışma arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bu notlara istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


...

Adaylara Geri Dönüş Yapın


Mülakat sürecinde olan adayların çoğunlukla işe alım süreciyle ilgili en büyük şikayeti firmalardan geri bildirim alamamaktır. CloudOffix ile görüşmekte olduğunuz adaylara otomatik bilgi gönderebilirsiniz. Oluşturduğunuz her aşamaya özel bildirimler tasarlayabilir ve bir aday bir aşamadan diğerine geçtiğinde bilgi almasını sağlayabilirsiniz.


...

CV Havuzu


CV'leri yönetmek, işe alım uzmanları için çok önemlidir. Tüm CV'lerin tek bir alanda kayıt edilmesi ve takip edilmesi gerekmektedir. CloudOffix ile farklı kaynaklardan gelen tüm CV'leri tek bir ortamda toplamak mümkündür. Örneğin yeni bir açık pozisyonunuz olduğunda yeni bir ilan açmadan önce CV Havuzunuzu tarayabilir ve oradaki adaylarla iletişime geçebilirsiniz.

 

...

Masraf Yönetimi


Kabul etmeliyiz ki masrafların bildirimi çalışanlar için çok sıkıcı bir iştir. Özellikle çok seyahat eden çalışanlar için bu gider raporlarını göndermek ve daha sonra takip etmek ayrıca bir yüktür. CloudOffix HR Cloud, bu süreci hiç olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır. Çalışanlar önceden tanımlanan bir e-posta adresine harcamalarının resimlerini göndererek dahi giderlerini sisteme girebilirler. Bu sayede büyük bir zaman kaybının önüne geçilmesi sağlanır.


...

İzin Yönetimi


Tüm izinleri  ve izin  taleplerini kolaylıkla takip edin, onaylayın ve raporlayın. Tüm bu işlemler için artık excel tabloları kullanmaya gerek kalmadı. Her çalışana, departmana veya tüm şirkete özel izin türlerini oluşturabilir, saatlik veya günlük olarak tanımlayabilirsiniz. Çalışanlar CloudOffix üzerinden izin girişini yapabilir ve takip edebilir. İzin talebini onaylandıktan sonra izinli olduğu takvimine bile işlenir!


...

360 ° Performans Yönetimi

Şirketinizin süreçlerine uygun yetkinlik ya da hedef bazlı değerlendirmeler tanımlayabilirsiniz. Yetkinlik bazında değerlendirmede dinamik formlar oluşturarak yönetici veya çalışan bazlı performans değerlendirmeleri yapabilirsiniz. Değerlendirme dönemi boyunca kişilere bildirimler göndererek bu formları doldurmasını hatırlatabilirsiniz. Hedef bazında değerlendirmede şirketinize koyduğunuz hedefleri takip edebilirsiniz, CloudOffix tüm sayısal verileri sizin için hesaplayacaktır. Belirtilen tüm bu süreçleri ise detaylıca raporlayabilirsiniz.

...
HR Cloud Değiştirir;
 • SAP Success Factors

 • Jobvite

 • Zoho Recruit

 • Oracle Taleo

Ek olarak,

 • Slack

 • Wix

HR Cloud'un Kapsadığı Özellikler
 • Başvuru Yönetimi

 • İşe Alım Süreci

 • İzin ve Masraf Yönetimi

 • 360 ° Performans Yönetimi

Ek olarak,

 • Şirket İçi İletişim

 • Website Oluşturucu

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!