CloudOffix HR Cloud

CloudOffix HR Cloud ile web sitenizde açık pozisyonlar yayınlayın, en iyi yetenekleri işe alın ve onlara masraf, seyahat, performans ve izin yönetimi ile mükemmel bir deneyim yaşatın.  

Şimdi Deneyin veya Videoyu İzleyin

Dijital İK Stratejinizi CloudOffix ile Oluşturun

İnsan Kaynakları Yönetimi Yazılımı

İK Süreçlerinin Yönetimi

Dijital dönüşüm İK süreçlerinin dijitalleştirilmesiyle başlar. CloudOffix ile İK Yöneticileri Dijital Liderler olmaya adaylar. CloudOffix ile insan kaynakları süreçlerini daha keyifli yönetin!

İşe Alım Yönetimi

İhtiyaca göre açık pozisyonlarınızı web sitenizde duyurun ve yönetin.

Masraf Yönetimi 

Çalışanlar masraflarını kolaylıkla girerken, İnsan Kaynakları yöneticileri rahatlıkla onaylayabilir ve raporlayabilir.

Seyahat Masraf Yönetimi 

Yöneticilerin ve çalışanların seyahat süreçlerini takip edin.


360 ° Performans Yönetimi

Şirketinizin süreçlerine uygun yetkinlik ya da hedef bazlı değerlendirmeler yapın buna uygun dinamik formlar oluşturun. Değerlendirme süreci bittiğinde detaylıca raporlamasını alın ve gelecek yıla hazırlanın!

Çalışan Veri Tabanı Yönetimi 

Şirketinizdeki tüm çalışanlara ait verileri HR Cloud üzerinde saklayın ve gerektiğinde kolayca istediğiniz bilgiye ulaşın.

İzin Yönetimi 

Çalışanlar izinlerini  CloudOffix üzerinden girebilir, takip edebilir ve onayınıza sunabilir.

İşe Alım Yönetimi

Rekabetçi iş piyasasında doğru adayı bulmak oldukça güç. Bu yüzden bu süreci olabildiğince kolaylıkla yönetmeniz gerekli. CloudOffix ile yeni pozisyonlar açabilir ve web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Sürükle ve bırak ile IT ekibine ihtiyaç duymadan özel web sayfaları oluşturabilirsiniz.

Bu sayede adayların doğrudan size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde kendi kariyer merkezinizi oluşturabilir daha geniş bir kitleye hitap edebilirsiniz.

DETAYLAR

CloudOffix - HR Cloud - İnsan Kaynakları Yönetimi Yazılımı

Masraf Yönetimi

Masraf bildirimi çalışanlar için çok meşakkatli bir iştir. Özellikle çok seyahat eden ve bu gider raporlarını göndermek ve daha sonra takip etmek için yeterli zamanı olmayan çalışanlar için. CloudOffix HR Cloud, bu süreci her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Çalışanlar masraflarının resimlerini belirli bir e-posta adresine göndererek bile harcamalarını CloudOffix aracılığıyla kolayca gönderebilirler. Böylece zamandan tasarruf ederken ve zamanlarını yalnızca kendi iş hedefleri için kullanırlar.

CloudOffix - HR Cloud - İnsan Kaynakları Yönetimi Yazılımı

Seyahat Masraf Yönetimi

Yoğun çalışanların iş için seyahat ederken yapmak istedikleri son şey, gider faturalarını takip etmek, döndüklerinde sisteme girerek ve onay beklemektir. CloudOffix ile, mobil sürüm üzerinden çalışanlar hareket halindeyken harcamalarını hızlı bir şekilde girebilir ve seyahatlerinden veya toplantılarından dönmeden önce bile onaya sunup geri ödemenin yapılmasını bekleyebilirler. 


CloudOffix - HR Cloud - İnsan Kaynakları Yönetimi Yazılımı

360 Derece Performans Yönetimi

Şirketinizin süreçlerine uygun yetkinlik ya da hedef bazlı değerlendirmeler yapabilirsiniz. Yetkinlik bazında değerlendirmede dinamik formlar oluşturarak yönetici veya çalışan bazlı performans değerlendirmeleri yapabilirsiniz. Değerlendirme dönemi boyunca kişilere bildirimler göndererek bu formları doldurmasını hatırlatabilirsiniz.

Hedef bazında değerlendirmede şirketinize koyduğunuz hedefleri takip edebilirsiniz, CloudOffix tüm sayısal verileri sizin için hesaplayacaktır. Belirtilen tüm bu süreçleri ise detaylıca raporlayabilirsiniz.

DETAYLAR


CloudOffix - HR Cloud - İnsan Kaynakları Yönetimi Yazılımı

Çalışan Veri Tabanı Yönetimi

Tüm personel belgelerini kolayca erişilebilen ve iş süreçlerinize uygun olarak filtrelenebileceğiniz  bir şekilde sisteme ekleyebilirsiniz. İşe başlama evraklarını, özlük belgelerini, izin formalarına kadar tüm dokümanları saklayın ve dilediğiniz zaman ulaşın. CloudOffix HR Cloud Çalışan Veri Tabanı Yönetimi yetenekleri ile tüm sürecinizi büyük bir rahatlıkla yönetin!

Detaylar

CloudOffix - HR Cloud - İnsan Kaynakları Yönetimi Yazılımı

İzin Yönetimi

Tüm izinleri ve izin taleplerini kolaylıkla takip edin, onaylayın ve raporlayın. Tüm bu işlemler için artık excel tabloları kullanmaya gerek kalmadı. Her çalışana, departmana veya tüm şirkete özel izin türlerini oluşturabilir, saatlik veya günlük olarak tanımlayabilir, fazla mesailerini bile takip edebilirsiniz.

Çalışanlar CloudOffix üzerinden izin girişini yapabilir ve takip edebilir. İzin talebi onaylandıktan sonra izinli olduğu takvimine bile işlenir!

Detaylar

CloudOffix - HR Cloud - İnsan Kaynakları Yönetimi Yazılımı
HR Cloud Değiştirir;
 • SAP Success Factors

 • Jobvite

 • Zoho Recruit

 • Oracle Taleo

Ek olarak,

 • Slack

 • Wix

HR Cloud'un Kapsadığı Özellikler
 • Başvuru Yönetimi

 • İşe Alım Süreci

 • İzin ve Masraf Yönetimi

 • 360 ° Performans Yönetimi

Ek olarak,

 • Şirket İçi İletişim

 • Website Oluşturucu

HR Cloud ile Entegre Kullanabileceğiniz Bazı Çözümler

CloudOffix - Project Cloud

Project Cloud

Modern ara yüzü sayesinde çalışma arkadaşlarınız ile proje yönetimi imkanı sunar. CloudOffix Project Cloud ile projelerinizi eğlenceli ve esnek bir şekilde yönetin! 

CloudOffix - Helpdesk Cloud

Helpdesk Cloud

Seçtiğiniz kaynaklardan kolayca destek talepleri karşılayın, sorunları daha hızlı çözmek için ekip üyeleriyle işbirliği yapın ve kusursuz bir müşteri memnuniyeti yaratın!

CloudOffix - Sales Cloud

                     Sales Cloud

Fırsattan Faturalandırmaya tüm satış sürecinizi CloudOffix Sales Cloud - CRM ve Satış Otomasyon Sistemi ile yönetin.  

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!