CloudOffix Marketing Cloud

Toplu Mail Gönderimi, Pazarlama Otomasyonu, Canlı Sohbet, Anket Yönetimi, Etkinlik Yönetimi. Pazarlama için ihtiyacınız olan herşey tek bir platformda.   

Şimdi Deneyin veya Videoyu İzleyin

Pazarlama Hakkında Her şey...


Başarılı pazarlama için gerekli olan tüm uygulamalar. Firmanızda mükemmel bir pazarlama stratejisi oluşturabilirsiniz.

Websitesi Tasarım

Sürükle & Bırak hazır bloklar sayesinde websitenizi günler içerisinde değil, saatler içerisinde tasarlayabilirsiniz.

Toplu Email Gönderimi

Sürükle & Bırak html editör ile pazarlama epostalarınızın tasarımlarını hızılca yapabilir ve istediğiniz zaman gönderim planlayabilirsiniz.

Pazarlama Otomasyonu

Tek seferlik toplu eposta gönderimi yeterli değil. Tasarlayacağınız otomasyon sayesinde, müşteri iletişimini sürekli ve otomatik yapabilirsiniz.

Etkinlik Yönetimi

Etkinlikler yeni aday müşteriler yaratmak ve mevcut müşterilerin de memnuniyet oranlarını arttırmak için oldukça kıymetlidi. CloudOffix burada da çözüm olacaktır.

Anket Yönetimi

Anket Yönetimi özellikle müşterilerin deneyimlerini sizlerle paylaşmaları için oldukça önemli bir araç. Anket Yönetimi için farklı farklı araçlar kullanmak zorunda değilsiniz. 

Canlı Sohbet

Canlı sohbet hem yeni aday müşteriler yaratabileceğiniz, hem de mevcut müşterilerizin sizlerle hızlıca iletişime geçebileceği günümüzün önemli araçlarındandır.

Websitesi Tasarımı


CloudOffix Website Builder ile web sitelerinizi kolayca ve kullanıma hazır kurumsal şablonlarla tasarlayın. Herhangi bir kodlamaya ihtiyacınız yok. CloudOffix'in sahip olduğu blokları sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Günler ve haftalar içinde değil, dakikalar ve saatler içinde profesyonel görünümlü bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. Satış ekibiniz için olası satışlar elde etmek için web sitenize HTML formları da koyabilirsiniz. SEO araçları, web sitenizin en iyi sıralaması için kullanıma ve Google ile entegre olmaya da hazırdır. Web siteniz aynı zamanda mobil uyumludur.

...

Toplu E-posta Gönderimi


E-posta pazarlama, günümüz iş dünyasında başarılı pazarlamanın merkezidir. CloudOffix ile, toplu posta göndermek için üçüncü taraf uygulamalara ihtiyacınız yoktur. Bu şekilde, her toplu postalamada kişi listesini içe / dışa aktarmanıza gerek kalmaz. Kişilerinize binlerce e-posta gönderin ve web sitenizi kimin açtığını, tıkladığını ve ziyaret ettiğini takip edin. Ayrıca CloudOffix'te sürükle ve bırak e-posta tasarım düzenleyicisini kullanarak kolayca e-posta oluşturabilirsiniz. Ayrıca gönderilen E-postalar mobil uyumludur.

...

Pazarlama Otomasyonu


CloudOffix'te otomatik olarak tekrarlayan işler yapabilirsiniz. Pazarlama Otomasyonunu kullanarak otomatik ve hedefli pazarlama kampanyaları oluşturun. Bu şekilde, müşteri adaylarınızı önceden tanımlanmış bir şekilde fırsata çevirebilirsiniz. Örneğin, iletişim sayfanızdan yeni bir müşteri adayınız var. Bu potansiyel müşteriyi hem bir satış görevlisine atayabilir hem de aynı potansiyel müşteri için otomatik bir pazarlama kampanyası yönetebilirsiniz. Kampanya sırasında CloudOffix, müşteri adayını otomatik olarak takip eder ve fırsata çevirmek için belirlenen zamanlarda otomatik e-postalar gönderebilir.

...

Etkinlik Yönetimi


Günümüz pazarlamasında, potansiyel müşteriler edinmek ve bunları fırsata çevirmek için her şeyi yapıyoruz. Etkinlik organizasyonları bunun temel unsurlarıdır. Etkinlikler düzenlemek için ayrı uygulamalar kullanmanıza gerek yoktur. CloudOffix'te hem seminerler hem de webinarlar düzenleyebilirsiniz. Etkinlik web sitesini kolayca oluşturun ve etkinlik kaydını yönetin. Etkinliklerin ücretsiz veya ücretli olarak yayınlanması da mümkündür. CloudOffix, ilk günden itibaren başarılı bir etkinlik organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

...

Anket Yönetimi


Müşterilerinizden, potansiyel müşterilerinizden ve hatta ekip üyelerinizden şirketinizle ilgili gerçek içgörüler elde etmek için anketler çok önemlidir. Aldığınız geri bildirimlere göre firmanızın performansını görebilir ve firmanızdaki verimsiz süreçlerinizi iyileştirme kabiliyetine sahip olabilirsiniz. CloudOffix Website Builder kullanarak ihtiyaçlarınıza göre kolayca anketler oluşturabilir ve web sitenizde yayınlayabilirsiniz. 

...

Live Chat


Müşteriler size ihtiyaç duyduklarında her zaman hızlı yanıtlar ararlar. Canlı Sohbeti kullanarak, müşterilerin veya potansiyel müşterilerin sorularını gerçek zamanlı olarak yanıtlayabilirsiniz. Ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürebilir veya destek taleplerini kolayca oluşturabilirsiniz. Web sitenize entegre etmek için ek sohbet uygulamasına ihtiyacınız yok. CloudOffix Live Chat, web sitenizde kullanılmaya hazır. Ziyaretçilerinizi IP adreslerine göre filtrelemek ve buna göre canlı sohbet sağlamak da mümkündür. Ekibinizin sorulara doğru ve kesin cevaplar vermesi için cevap şablonları hazırlamak da mümkündür.

...

Sales Cloud ile Doğuştan Entegre


Ayrı pazarlama uygulamaları kullanıldığında, Satış ve Pazarlama ekibi arasında silolar oluşturulur. Her pazarlama faaliyetinde, kişileri içe ve dışa aktarmaya ihtiyaç vardır. Bu çok zaman alır. Müşteriler her aktivitenin merkezi olduğu için, CloudOffix ile herkes aynı sayfada olabilir. Müşterilerimizi Sales Cloud ve Marketing Cloud'u birlikte kullanmaya teşvik ediyoruz.

...
Marketing Cloud değiştirir;
 • Hubspot

 • Mailchimp

 • Pardot

 • Mautic

 • Marketo

 • Contant Contact

 • Get Response

Ek olarak,

 • Slack

 • Wix

Marketing Cloud içerir;
 • Kontak Yönetimi

 • Takvim Yönetimi

 • Toplu E-Posta Gönderimi

 • Pazarlama Otomasyonu

 • Etkinlik Yönetimi

 • Canlı Sohbet

 • Anket Yönetimi

Ek olarak,

 • Sosyal İletişim

 • Websitesi Oluşturucu

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!