CloudOffix Marketing Cloud

Toplu E-Posta Gönderimi, Pazarlama Otomasyonu, Canlı Sohbet, Anket Yönetimi, Etkinlik Yönetimi. Pazarlama için ihtiyacınız olan her şey tek bir platformda.   

Şimdi Deneyin veya Videoyu İzleyin

CloudOffix ile Stratejik Pazarlama Yönetimi

Dijital Pazarlama Yazılımı


Başarılı pazarlama için gerekli olan tüm süreci uçtan uca tek bir platform üzerinden yönetebilir, kusursuz bir pazarlama stratejisi oluşturabilirsiniz.

Websitesi Tasarım

Sürükle & Bırak hazır şablonlar sayesinde websitenizi günler içerisinde değil, saatler içerisinde web tasarımı yapabilir, marka bilinirliğinizi oluşturarak işletmenizin hedef kitlesini yaratabilirsiniz.

Toplu E-Posta Gönderimi

Sürükle & Bırak html editör ile e-postalarınızın tasarımlarını hızlıca yapabilir ve gönderimini istediğiniz zamana planlayabilirsiniz.


Pazarlama Otomasyonu

Hiçbir zaman tek seferlik toplu eposta gönderimi yeterli olmayacaktır. Kendi tasarlayacağınız otomasyon sayesinde, müşteri iletişimini sürekli ve otomatik hale getirebilirsiniz.


Etkinlik Yönetimi

Etkinlikler potansiyel müşteriler yaratmak ve mevcut müşterilerin de memnuniyet oranlarını arttırmak için oldukça kıymetlidir. CloudOffix bu alanda da size destek olacaktır.

Anket Yönetimi

Anket yönetimi özellikle müşterilerin deneyimlerini sizlerle paylaşmaları için oldukça önemli bir araçtır. CloudOffix ile birlikte anket yönetimi için farklı farklı araçlar kullanmak zorunda değilsiniz. 


Canlı Sohbet

Canlı sohbet hem potansiyel müşteriler yaratabileceğiniz, hem de mevcut müşterilerinizin sizlerle hızlıca iletişime geçebileceği günümüzün önemli araçlarındandır.


Web Site Tasarımı

CloudOffix Web Site tasarım özellikleri sayesinde, dijital dünyanın ilk adımı web sitelerinizi kolayca ve kullanıma hazır kurumsal şablonlarla herhangi bir kodlamaya ihtiyaç duymadan tasarlayabilirsiniz. CloudOffix'in sahip olduğu blokları sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Günler ve haftalar içinde değil, dakikalar ve saatler içinde profesyonel görünümlü bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. 

Satış ekibiniz için olası satışlar elde etmek için web sitenize HTML formları da koyabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu SEO  ile web sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Ek olarak Google Entegrasyonu sayesinde Google Adwords  ile reklam vermek oldukça kolay. Web sitenizi aynı zamanda mobil uyumlu hale getirebilirsiniz.

Detaylar


CloudOffix - Marketing Cloud - Web Sitesi Tasarımı

Toplu E-posta Gönderimi

E-posta pazarlama, günümüz iş dünyasında başarılı pazarlamanın merkezidir. CloudOffix ile, toplu posta göndermek için üçüncü taraf uygulamalara ihtiyacınız yoktur. Bu şekilde, her toplu postalamada kişi listesini içe / dışa aktarmanıza gerek kalmaz.

Kişilerinize binlerce e-posta gönderin ve web sitenizi kimin açtığını, tıkladığını ve ziyaret ettiğini takip edin. Ayrıca CloudOffix'te sürükle ve bırak e-posta tasarım düzenleyicisini kullanarak kolayca e-posta oluşturabilirsiniz. Ek olarak gönderilen E-postalar mobil uyumludur.

detaylar

CloudOffix - Marketing Cloud - Toplu E-Posta Gönderimi

Pazarlama Otomasyonu

CloudOffix'te otomatik olarak tekrarlayan süreçler tasarlayabilirsiniz. Pazarlama Otomasyonunu kullanarak otomatik ve hedefli pazarlama kampanyaları oluşturun. Bu şekilde, müşteri adaylarınızı önceden tanımlanmış bir şekilde yönetmeye başlayın. 

İşletmenizin web sitesinin iletişim sayfanızdan yeni bir müşteri adayınız var. Bu potansiyel müşteriyi hem bir satış görevlisine atayabilir hem de aynı potansiyel müşteri için otomatik bir pazarlama kampanyası yönetebilirsiniz. Kampanya sırasında CloudOffix, müşteri adayını otomatik olarak takip eder ve fırsata çevirmek için belirlenen zamanlarda sizin yerinize otomatik e-postalar gönderebilir.

Detaylar

CloudOffix - Marketing Cloud - Pazarlama Otomasyonu

Etkinlik Yönetimi

Günümüz pazarlamasında, potansiyel müşteriler edinmek ve bunları fırsata çevirmek için her şeyi yapıyoruz. Etkinlik organizasyonları bunun en temel unsurlarından biridir. CloudOffix ile birlikte etkinlikler düzenlemek için ayrı uygulamalar kullanmanıza gerek yok. 

CloudOffix'te hem seminerler hem de webinarlar düzenleyebilirsiniz. Etkinlik web sitesini kolayca oluşturabilir ve etkinlik kaydını yönetebilirsiniz. Etkinliklerin ücretsiz veya ücretli olarak yayınlanması da mümkündür. CloudOffix, ilk günden itibaren başarılı bir etkinlik organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

detaylar

CloudOffix - Marketing Cloud - Etkinlik Yönetimi

Anket Yönetimi

Müşterilerinizden, potansiyel müşterilerinizden ve hatta ekip üyelerinizden şirketinizle ilgili gerçek yorumları elde etmek için anketler çok önemlidir. Aldığınız geri bildirimlere göre firmanızın performansını görebilir ve firmanızdaki verimsiz süreçlerinizi iyileştirme kabiliyetine sahip olabilirsiniz. CloudOffix Website Tasarım özelliğini kullanarak ihtiyaçlarınıza göre kolayca anketler oluşturabilir ve web sitenizde yayınlayabilirsiniz. 

CloudOffix - Marketing Cloud - Anket Yönetimi

Canlı Destek

Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösteri müşterileriniz size ihtiyaç duyduklarında her zaman hızlı dönüş almak isterler. CloudOffix Canlı Destek ile , müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz sorularını gerçek zamanlı olarak yanıtlayabilirsiniz. Ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürebilir veya destek taleplerini kolayca oluşturabilirsiniz. Web sitenize entegre etmek için ek sohbet uygulamasına ihtiyacınız yoktur. 

CloudOffix Canlı Destek ile web sitenizde kullanılmaya hazırdır. Ziyaretçilerinizi IP adreslerine göre filtrelemek ve buna göre canlı sohbet sağlamak da mümkündür. Ekibinizin sorulara doğru ve kesin cevaplar vermesi için cevap şablonları da hazırlayabilirsiniz.

DETAYLAR


CloudOffix - Marketing Cloud - Canlı Destek

Web Sitesi Ziyaretçi Takibi

Web sayfanızı ziyaret eden kişilerin takibini yapmak, satışlarınızın  büyümesini hızlandıran, uyumlu, gelir getiren uzun bir yolun ilk adımı oluşturur.

Bu sayede hangi içeriğin potansiyel müşterileri çektiğini, web sitenizin hangi kanallar üzerinden bulunduğu ve hangi pazarlama kampanyalarınızın en çok dikkat çektiğini teşhis etmek için bu verileri kullanmanızı sağlar

Detaylar

CloudOffix - Marketing Cloud - Web Sitesi Ziyaretçi Takibi

Sales Cloud ile Doğuştan Entegre

Ayrı pazarlama uygulamaları kullanıldığında, Satış ve Pazarlama ekibi arasında iletişim kaybı oluşur. Her pazarlama faaliyetinde, kişileri içe ve dışa aktarmaya ihtiyaç duyulur ve bu zaman kaybı yaratır.

Müşteriler her aktivitenin merkezi olduğu için, CloudOffix ile herkes iş sürecine yönelik olarak takibini yapabilir. Bu entegrasyon sayesinde süreçlerini daha hızlı, etkin ve verimli kullanabileceksiniz. Bu yüzden sizlere Sales Cloud ve Marketing Cloud'u birlikte kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

CloudOffix - Marketing Cloud

Marketing Cloud değiştirir;

 • Hubspot

 • Mailchimp

 • Pardot

 • Mautic

 • Marketo

 • Contant Contact

 • Get Response

Ek olarak,

 • Slack

 • Wix

Marketing Cloud içerir;

 • Kontak Yönetimi

 • Takvim Yönetimi

 • Toplu E-Posta Gönderimi

 • Pazarlama Otomasyonu

 • Etkinlik Yönetimi

 • Canlı Sohbet

 • Anket Yönetimi

Ek olarak,

 • Sosyal İletişim

 • Websitesi Oluşturucu

Marketing Cloud ile Entegre Kullanabileceğiniz Bazı Çözümler

CloudOffix - Sales Cloud

Sales Cloud

Fırsattan Faturalandırmaya tüm satış sürecinizi CloudOffix Sales Cloud - CRM ve Satış Otomasyon Sistemi ile yönetin.  

E-Commerce Cloud

E-Commerce Cloud sayesinde e-ticaret süreçlerinizi kurgulayın, yönetin, ve büyütün!

CloudOffix - E-Commerce Cloud
CloudOffix - Invoicing Cloud

Invoicing  Cloud

Invoicing Cloud'u kullanarak E-Arşiv ve E-Fatura desteği ile faturalarınızı ve ödemelerinizi takip edin.

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!