CloudOffix Sales Cloud

Fırsattan Faturalandırmaya tüm satış sürecinizi CloudOffix Sales Cloud - CRM ve Satış Otomasyon Sistemi ile yönetin.  

Şimdi Deneyin veya Videoyu İzleyin

Müşteri İlişkileri Yönetimi İçin En İyi CRM Programı

CloudOffix ile potansiyel müşteri yönetiminden fatura oluşturmaya kadar olan tüm süreci hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. CloudOffix, bir CRM programından daha fazlasını sunar!
 1. 1

  Potansiyel Müşteriler Oluşturun

  İster web sayfasındaki formlardan, isterseniz canlı sohbetlerden, isterseniz de direkt e-posta üzerinden potansiyel müşterilerinizi oluşturun ve iş takibinize başlayın!

 2. 2

  Potansiyelleri Fırsata Çevirin

  Oluşturduğunuz potansiyel müşterilerinizi fırsata çevirin, kendi iç süreçlerinize özel tasarlanmış aşamalarınıza göre takibini sağlayın. Satış fırsatınızı arttırın. 

 3. 3

  Fırsatlar ile Toplantılar Planlayın

  Fırsatlarınızı takip ederek, süreç içerisindeki toplantılarınızı ortak takvim üzerinden CloudOffix içerisinde planlayın, ilgili katılımcılarla paylaşın. Bu sayede tüm aşamaları kayıt altına alın.  

 4. 4

  Teklif Süreci

  Teklif sürecini hazır teklif şablonları üzerinden kolayca yönetin ve müşterileriniz ile paylaşın.

 5. 5

  Sipariş Onayı

  Sipariş onayı geldiğinde, tek tuşla tüm teklif kalemlerini siparişe çevirin.

Aday / Potansiyel Müşteri Yönetimi

CloudOffix içerisinde birçok farklı kanallardan aday/potansiyel müşteri oluşturabilirsiniz. Özel e-postalar, kendi web sitenizdeki formlar, canlı sohbet veya yardım masasından gelen talepleri potansiyel müşterilere dönüştürebilirsiniz.

Aday müşterilerinizin kişisel verilerinin güvenliğinden emin bir şekilde sürecinizi yönetmeye başlayabilirsiniz. Bu potansiyel müşteri adaylarınızı öncesinde belirlediğiniz bir kişi veya gruba atayabilirsiniz. CloudOffix sayesinde hiçbir adım gözden kaçmadan rahatlıkla yönetileceksiniz. Tüm sürecin yönetilmesinde CloudOffix size destek olacaktır.


CloudOffix - Sales Cloud - Aday/Potansiyel Müşteri Yönetimi

Fırsat Yönetimi

Potansiyel bir müşteri adayından fırsata dönüştürebileceği gibi fırsatlar sıfırdan da oluşturulabilir. Tüm aktiviteler fırsat üzerinden yönetilebilir. Bu sayede bir fırsatın nereden, ne şekilde geldiğini her zaman görebilirsiniz. 

Fırsatlar belirli satış ekiplerine göre gruplandırılabilir ve buna uygun yönetilebilir. Fırsat yönetiminde sunulan özel kanban görünüm sayesinde, size özel tasarlanmış aşamalar üzerinden tüm fırsatları kuşbakışı görebilir ve fırsat hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Her bir aşamada yapılması gereken aktiviteleri belirleyebilirsiniz.

CloudOffix - Sales Cloud - Fırsat Yönetimi

Aktivite / Görev Yönetimi

Fırsatların takip edilmesi satış personelleri için oldukça önemli bir adımdır. Satış personellerinin bu süreci verimli ve kolay şekilde yönetebilmeleri için CloudOffix onlara Aktivite/Görev Yönetimi özelliği sunar. Bu sayede tüm aramalarını, toplantılarını, görevlendirmelerini ilgili fırsatı üzerinden yönetebilirler. 

Ek olarak, hangi aktivitenin hangi sırada yapılması gerektiği hem manuel hem de sistem tarafından otomatik belirlenebilir. Yapılan tüm aktivitelerin detayları fırsat kartı üzerinden yönetilir. CloudOffix içerisinde, yapılacak bir aktiviteyi unutmak neredeyse imkansızdır. Böylece, mükemmel bir müşteri deneyimi sağlayabilirsiniz.

CloudOffix - Sales Cloud - Aktivite/ Görev Yönetimi

Teklif / Sipariş Yönetimi

Fırsat yönetiminde her şey yolunda gittiği takdirde, potansiyel müşterimiz için teklif aşamasına geçilir. CloudOffix'te süreçlerinize uygun hazırlanmış teklif şablonları üzerinden, fırsat ile ilişkili teklifler oluşturmak oldukça kolaydır. 

Şablonlar üzerinden oluşturulan teklifler, yine istenilirse CloudOffix üzerinden PDF olarak müşteri ile paylaşılabilir. Tekliflere, ürün açıklamalarına, özel notlara, ödeme koşullarına ve ürün resimlerine kolayca detaylar ekleyebilir veya düzeltmeler yapabilirsiniz.

Teklifiniz onaylandıktan sonra Invoicing Cloud ile faturanızı kesebilir ve ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Yine ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan CloudOffix'in proje yönetimi yetenekleri sayesinde Project Cloud ile projenizi başlatabilirsiniz, görev ve zaman yönetiminizi yapabilirsiniz.

CloudOffix - Sales Cloud - Teklif/Sipariş Yönetimi

Stok / Envanter Yönetimi

CloudOffix'te stok yaptığınız ürünler için envanter yönetimi yapmanızı sağlar ve bu sayede tüm envanter hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Farklı stok lokasyonlarına sahip farklı ambarlar/depolar tanımlayabilirsiniz. Satış olduğu zaman satış ile entegre depo sürecini de takip edebilirsiniz. 

İstediğiniz zaman envanter seviyelerinizi kontrol edebilir ve gelecekteki alımlarınızı buna göre yapabilirsiniz. Satış CRM programınız üzerinden rahatlıkla takibini yapabilirsiniz.

CloudOffix - Sales Cloud - Stok/Envanter Yönetimi

Raporlama / BI

Raporlama, iş süreçlerinizi analiz etmek için oldukça önemli bir araçtır. CloudOffix süreçlerinizin detayını anlamlandırabilmek için ihtiyaç duyacağınız gerçek zamanlı raporlama araçları barındırmaktadır. Veriler üzerinden liste, pivot veya grafiksel tüm raporlara hızlıca ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm filtrelemeleri yapabilirsiniz. Ek bir raporlama / BI aracına ihtiyacınız olmayacaktır. 

Hazırladığınız bu raporları sık kullanılan raporlar arasına ekleyebilir ve gerektiğinde hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu sayede müşteri ilişkileri yönetimi alanında sürekli daha iyiye taşıyabilir, her zaman kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz.

CloudOffix - Sales Cloud - Raporlama/BI

Abonelik Yönetimi

Müşterilerinize abonelik ile satış yapıyorsanız, CloudOffix tüm abonelik sürecinde size eşlik edebilir. CloudOffix'teki envanter ve ürün yönetimi özellikleriyle ürünlerinizi ve abonelik planlarıyla hazırlayabilirsiniz. İçerisinde abonelik ürün kalemi olan bir teklif siparişe döndüğünde, ilgili abonelik otomatik şekilde oluşacaktır. 

Abonelik üzerinden ek ürünler satmak veya aboneliğin yenilemesini yapmak için otomatik teklifler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, aboneliklere bağlı ödemeleri Stripe, Paypal, PayU, Ingenico, Adyen, Authorize.net vb. entegre ödeme sistemleri aracılığıyla otomatik olarak yönetebilirsiniz. 

Hiçbir bulut tabanlı CRM yazılımında bulunmayan bu özellik sayesinde müşterilerinizi satın almaya ikna etmek daha kolay!

CloudOffix - Sales Cloud - Abonelik Yönetimi

Sales Cloud değiştirir;

 • Salesforce

 • Zoho CRM

 • MS Dynamics CRM

 • SugarCRM

 • VTiger CRM

 • Suite CRM

Ek olarak,

 • Slack

 • Wix

Sales Cloud içerir;

 • Kontak ve Aktivite Yönetimi 

 • Aday Yönetimi

 • Fırsat Yönetimi

 • Teklif Yönetimi

 • Sipariş Yönetimi

 • Envanter Yönetimi

Ek olarak,

 • İşbirliği

 • Websitesi İçerik Yönetim Sistemi

Sales Cloud ile Entegre Kullanabileceğiniz Bazı Çözümler 

CloudOffix - Marketing Cloud

Marketing Cloud

Toplu Mail Gönderimi, Pazarlama Otomasyonu, Canlı Sohbet, Anket Yönetimi, Etkinlik Yönetimi. Pazarlama için ihtiyacınız olan her şey tek bir platformda.   

CloudOffix - E-Commerce Cloud

E-Commerce Cloud

E-Commerce Cloud sayesinde e-ticaret süreçlerinizi kurgulayın, yönetin, ve büyütün! Hem de başka uygulamalara gerek kalmadan CloudOffix'in diğer süreçleriyle entegre edin.

CloudOffix - Invoicing Cloud

Invoicing Cloud

Invoicing Cloud'u kullanarak E-Arşiv ve E-Fatura desteği ile faturalarınızı ve ödemelerinizi takip edin.

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!