CloudOffix Sales Cloud

Fırsattan Faturalandırmaya tüm satış sürecinizi CloudOffix Sales Cloud - CRM ve Satış Otomasyon Sistemi ile yönetin.  

Şimdi Deneyin veya Videoyu İzleyin

5 Basit Adımda Satış Süreci


CloudOffix ile potansiyel müşteriden başlayarak, faturalandırmaya kadar olan tüm süreci yönetmek hem kolay, hem eğlenceli.

 1. 1
  Potansiyel Müşteriler Oluşturun

  İster web sayfasındaki formlardan, isterseniz canlı sohbetlerden, isterseniz de direk eposta üzerinden potansiyeller oluşturun.

 2. 2
  Potansiyelleri Fırsata Çevirin

  Potansiyel müşterilerinizi fırsata çevirip, sizin satış sürecinize özel Fırsat aşamalarınıza göre süreci yönetin. 

 3. 3
  Fırsatlar ile Toplantılar Planlayın

  Fırsatlarınızı takip ederek, süreç içerisindeki toplantılarınızı ortak takvim üzerinden CloudOffix içerisinde planlayın ve paylaşın

 4. 4
  Teklif Süreci

  Fırsat aşamalarınıza göre teklif sürecini hazır teklif şablonları üzerinden kolayca yönetin ve müşterileriniz ile paylaşın.

 5. 5
  Tekliften Siparişe

  Sipariş zamanı geldiğinde, tek tuşla tüm teklif sürecini, teklif kalemleriyle beraber sipariş sürecine çevirin.

Aday/Potansiyel Yönetimi


Kaliteli potansiyeller yaratarak satış kapatma oranınızı arttırabilirsiniz. CloudOffix içerisinde farklı kanallardan potansiyeller yaratılabilir. Özel e-posta adresleri, websitesi üzerindeki formlar, canlı sohbet veya yardım masası üzerinden gelen talepler potansiyellere çevrilebilir. Potansiyeller belli bir kişiye veya gruba atanabilir. CloudOffix sayesinde hiçbir potansiyel gözden kaçmaz. Potansiyellerin fırsata çevrilmesinde CloudOffix size destek olacaktır.

...

Fırsat Yönetimi


Kaliteli potansiyeller Fırsata çevrilebileceği gibi Fırsatlar sıfırdan da oluşturulabilir. Tüm geçmiş aktiviteler Fırsat üzerinden yönetilebilir. Bu sayede bir Fırsatın nereden, ne şekilde geldiğini her zaman bilirsiniz. Fırsatlar belli satış ekiplerine göre gruplanıp, yönetilebilir. Fırsat yönetiminde sunulan Kanban görünüm sayesinde, size özel Fırsat aşamaları üzerinden tüm fırsatlara kuşbakışı ulaşabilirsiniz. Her bir fırsat aşamasında yapılması gereken aktiviteleri belirleyebilirsiniz.

...

Aktivite Yönetimi


Fırsatların takip edilmesi satış personelleri için oldukça önemli bir adımdır. Satış personellerinin bu süreci verimli ve kolay şekilde yönetebilmeleri için CloudOffix onlara Aktivite Yönetimi özelliği sunar. Bu sayede tüm aramaları, toplantıları, görevlendirmeleri Fırsat üzerinden yönetebilir ve hatırlatmalar alabilirler. Ayrıca, son tarihler ve hangi aktivitenin hangi sırada yapılması gerekiği hem manuel hem de sistem tarafından otomatik belirlenebilir. Yapılan tüm aktivitelerin detayları Fırsat kartı üzerinden yönetilir. CloudOffix içerisinde, yapılacak bir aktiviteyi unutmak neredeyse imkansızdır.

...

Teklif / Sipariş Yönetimi


Fırsat yönetiminde herşey yolunda giderse, potansiyel müşterimiz için teklif aşamasına geçilir. CloudOffix'te hazır şablonlar üzerinden, Fırsat ile ilişkili teklifler oluşturmak oldukça kolaydır. Şablonlar üzerinden oluşturulan teklifler, yine istenilirse CloudOffix üzerinden PDF olarak müşteri ile paylaşılabilir. Tekliflere, ürün açıklamaları, özel notlar, ödeme koşulları ve ürün resimleri gibi detay bilgiler de eklenebilir. Onaylanan teklifler tek tuşla tüm teklif kalemleri ile birlikte siparişe çevrilebilir. Tekrar tekrar benzer dokümanları yaratmak zorunda kalmazsınız. 

...

Stok / Envanter Yönetimi


CloudOffix'te stok yaptığınız ürünler için envanter yönetimi yapmak da mümkündür. Bu sayede tüm envanter hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Farklı stok lokasyonlarına sahip farklı ambarlar tanımlayabilirsiniz. Satış olduğu zaman satış ile entegre depo sürecini de takip edebilirsiniz. İstediğiniz zaman envanter seviyelerinizi kontrol edebilir ve gelecekteki alımlarınızı buna göre yapabilirsiniz.

...

Raporlama / BI


Raporlama, iş süreçlerinizi analiz etmek için oldukça önemli bir araçtır. CloudOffix içerisinde süreçlerinizin detayını anlamlandırabilmek için ihtiyaç duyacağınız raporlama araçları bulunmaktadır. Veriler üzerinde liste, pivot veya grafiksel tüm raporlara hızlıca ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm filtrelemeleri yapabilirsiniz. Ek bir raporlama / BI aracına ihtiyacınız olmayacaktır. Hazırladığınız raporları sık kullanılan raporlar arasına ekleyebilir ve gerektiğinde hızlıca ulaşabilirsiniz.

...
Sales Cloud değiştirir;
 • Salesforce

 • Zoho CRM

 • MS Dynamics CRM

 • SugarCRM

 • VTiger CRM

 • Suite CRM

Ek olarak,

 • Slack

 • Wix

Sales Cloud içerir;
 • Kontak ve Aktivite Yönetimi 

 • Aday Yönetimi

 • Fırsat Yönetimi

 • Teklif Yönetimi

 • Sipariş Yönetimi

 • Envanter Yönetimi

Ek olarak,

 • İşbirliği

 • Websitesi İçerik Yönetim Sistemi

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!