CloudOffix "Hepsi Bir Arada İş Çözümleriyle" GITEX'te!

Bülten360 Haberi

MechSoft Bilgi ve İletişim Tek. Tic. A.Ş., Sezgi Özkan

CloudOffix "Hepsi Bir Arada İş Çözümleriyle" GITEX'te!

Bülten360 Haberi

25 Ekim 2022 , Basında Biz

MechSoft’un ana merkezi Amerika’da, Ar-Ge birimleri ise Türkiye’de bulunan ve yatırımcısı olduğu CloudOffix, 10-14 Ekim tarihleri arasında GITEX Global Fuarı’nda yer aldı. CRM ve Müşteri Deneyiminde uçtan uca çözümler sunan CloudOffix, dünyanın en büyük bilişim ve teknoloji fuarı olan GITEX’te katılımcıların en çok ilgisini çeken standlardan biri oldu.

CRM ve Müşteri Deneyiminde “Hepsi Bir Arada İş Çözümü” platformu CloudOffix, yurtdışındaki faaliyetlerine devam ediyor. 10-14 Ekim tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşen etkinliğe 150.000 kişi katıldı. GITEX Teknoloji Haftası kapsamında, Sheikh Rashid Hall’da yer alan standında CloudOffix yöneticileri, uçtan uca çözümler üretebilen ve müşteri deneyimini dijitalleştiren platformun tanıtımını gerçekleştirdiler.

Sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği standa; CloudOffix’in müşterileri merkezine alan, tüm modüllerin birbirleriyle entegre çalıştığı, uçtan uca çözümler üretebilen ve müşteri deneyimini dijitalleştiren sistemiyle ilgili bilgiler aktarıldı.


Mechsoft - CloudOffix

  1. CloudOffix CEO’su Gökhan Erdoğdu, GITEX Global Fuarı’na katılımlarıyla ilgili olarak; “Bu yıl ilk kez katıldığımız fuarda çok verimli işbirliklerinin temelini attık ve CloudOffix platformumuzu daha fazla sayıda sektör profesyoneline tanıtma şansını yakaladık.” diye belirtti. Erdoğdu; “Sunduğumuz bu çözümle; Satış, Pazarlama, CRM, e-Ticaret, Faturalama, İnsan Kaynakları ve Yardım Masası modüllerini entegre ederek firmalara daha hızlı, daha verimli ve daha rekabetçi olabilme avantajı sağlıyoruz. Platformumuzla; İrlanda, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır gibi farklı coğrafyalarda işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Bu fuardan edindiğimiz aday iş ortaklarımızla da birbirinden başarılı projelere imza atacağımıza inanıyoruz.” diye vurguladı.Haber Metni: Bülten360