İnşaat Sektörüne Özel Yazılım Çözümleri

İnşaat Sektöründe MechSoft: Verimli ve Akıllı Çözümler

MechSoft İle Dijital Dönüşümü İnşa Edin!

İnşaat sektörü, büyük projelerin yönetimini, karmaşık iş akışlarını ve zengin dokümantasyonu içeren bir alandır. Bu yoğun süreçlerin etkin bir şekilde yönetilmesi ve takip edilmesi, başarı ve verimlilik açısından kritik öneme sahiptir. MechSoft, inşaat sektöründeki firmaların karşılaştığı bu zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı olabilecek güçlü ve kullanıcı dostu yazılım çözümleri sunar.

Proje Yönetimi

CloudOffix Project Cloud ile projelerinizi oluşturun, kilometre taşlarınızı belirleyin ve her şeyi Kanban görünümünde yönetin.

Görev ve Zaman Çizelgesi Yönetimi

Projelerle ilişkilendirilmiş görevlerinizi oluşturun ve ekibinizle birlikte zaman çizelgenizi oluşturun. Üzerlerinde işbirliği yapın.

Bütçe ve Maliyet Kontrolü

Bütçe sapmaları veya gereksiz masraflar hızlı bir şekilde tespit edin ve doğru kararlar alın.

Teknik Çizim

Bütçe sapmaları veya gereksiz masraflar hızlı bir şekilde tespit edin ve doğru kararlar alın.

Teklif Yönetimi

CloudOffix Sales Cloud ile fırsatları tekliflere dönüştürün, yeni teklifler oluşturun, verileri toplayın ve depolayın. Hazır olduğunuzda siparişlere dönüştürmek için geri alın.

Risk Yönetimi

Kalite süreçlerine ilişkin tüm riskleri kontrol edin ve takibini yapın.

Doküman Yönetimi

M-Files ile projenize ait tüm dokümanları, sözleşmeleri, teklifleri tek bir yerden yönetin.

Belge ve İş Akış Yönetimi

İnşaat projeleri, genellikle çok sayıda belge, çizim, sözleşme ve rapor içerir. M-Files, tüm bu dokümantasyonun merkezi bir depoda düzenli ve güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Bu, ekip üyelerinin belgelere kolay erişimini ve güncellemeleri takip etmesini sağlayarak iş akışlarını hızlandırır ve verimliliği artırır.