İnsan Kaynakları İşe Alım Yazılımı 

CloudOffix HR Cloud ile insan kaynakları süreçlerinizin temelini oluşturan işe alım aşamasını şirket yapınıza uygun olarak tasarlayın süreçleri tek bir çatı altından ve en verimli şekilde yönetin.

CloudOffix HR Cloud

Bulut tabanlı Doğuştan Entegre İnsan Kaynakları Yönetim Yazılımı

İşinizi daha iyiye taşıyabilmek kendinizi sektörünüzde kanıtlayabilmek adına her zaman birlikte çalışacağınız ekip arkadaşlarına ve iş gücüne ihtiyaç duyarsınız. İşe alım serüveni işte tam o sırada başlar. İşe alım, ihtiyaç duyduğunuz personeli belirleme, arama, görüşme planlaması, görüşme, pozisyon için doğru adayı seçme ve bir çalışan olarak ekibinize katma sürecidir.

Tüm işe alma ve işe alma süreci göz korkutucu gözükse de , CloudOffix HR Cloud gibi ile işiniz için en uygun adayı, daha etkili ve verimli bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Ücretsiz deneme süresi ile HR Cloud ile tanışın.  CloudOffix HR Cloud ile insan kaynakları yönetimini hiç olmadığı kadar keyifli hale getirin! 

 1. Süreçlerinize Uygun Tasarlanabilir

  CloudOffix HR Cloud yetenekleri sayesinde firmanızın süreçlerine uygun tasarlanabilir. 

 2. Şık Ara yüz 

  Estetik ara yüzü sayesinde CloudOffix'in sizi yönlendirmesine izin verin! 

 3. Mobil Uygulama 

  CloudOffix Mobil uygulaması sayesinde bütün süreçlerinize mobil cihazlarınızdan da erişin.

 4. Entegre Çözüm

  Başka uygulamalara ihtiyaç duymadan işe alım sürecinizin tamamını CloudOffix HR Cloud ile yönetin.

CloudOffix - HR Cloud - İşe Alım Yönetimi

Açık Pozisyonlar

Rekabetçi iş piyasasında doğru adayı bulmak oldukça güç. Bu yüzden bu süreci olabildiğince kolaylıkla yönetmeniz gerekli. CloudOffix ile yeni pozisyonlar açabilir ve web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Sürükle ve bırak ile IT ekibine ihtiyaç duymadan özel web sayfaları oluşturabilirsiniz.

Bu sayede adayların doğrudan size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde kendi kariyer merkezinizi oluşturabilir daha geniş bir kitleye hitap edebilirsiniz.

İş Başvurularının Toplanması

Web sitenizin yanı sıra farklı kaynaklardan iş başvurularını alabilirsiniz. Adaylar öncelikle web sitenizden açık pozisyonlara ulaşabilir ve istedikleri pozisyon için başvuruda bulunabilirler. Detayları doldurup CV'lerini ekleyebilirler. ek olarak belirli pozisyonlar için belirli e-postalar oluşturabilirsiniz. 

Adaylar bu adreslere özgeçmişlerini gönderebilirler, bu mail adreslerine gelen başvuruları CloudOffix aday olarak otomatik oluşturacaktır. Gelen tüm bu başvuruları kendinize özel tasarladığınız aşamalar halinde takip edebilirsiniz.

CloudOffix - HR Cloud - İşe Alım Yönetimi
CloudOffix - HR Cloud - İşe Alım Yönetimi

Anketler / Sınavlar

Her pozisyona özel anketler oluşturabilirsiniz. Adayların başvurularından önce veya sonra bu anketleri doldurmasını sağlayabilirsiniz. Gelen cevapları puanlayabilirsiniz. Anket modülü ile çalışanlarınızı da değerlendirebilir, yetenek yönetimi yapabilirsiniz. 


Mülakat

Tüm görüşme sürecini CloudOffix içerisinde yönetebilirsiniz. Görüşmeler sırasında adaylar, anketlerde hazırlanan belirli soruları da doldurabilirler. Bu sayede mülakatlar sırasında standart bir puanlama elde edebilirsiniz.

Mülakata sırasında adaylarla ilgili notlarınızı yazabilir ve kaydedebilir, çalışma arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve adayların performans değerlendirmelerini yapabilirsiniz. Bu notlara istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

CloudOffix - HR Cloud - İşe Alım Yönetimi
CloudOffix - HR Cloud - İşe Alım Yönetimi

Geri Bildirimler / Adaylara Geri Dönüş Yapın

Mülakat sürecinde olan adayların çoğunlukla işe alım süreciyle ilgili en büyük şikayeti firmalardan geri bildirim alamamaktır. CloudOffix'i diğer insan kaynakları çözümlerinden ayıran en büyük fark ise görüşmekte olduğunuz adaylara otomatik olarak e-posta ile bilgi gönderebilirsiniz.

Oluşturduğunuz her aşamaya ve ihtiyaca göre özel bildirimler tasarlayabilir ve bir aday bir aşamadan diğerine geçtiğinde bilgi almasını sağlayabilirsiniz.CV Havuzu

CV'leri yönetmek, işe alım uzmanları için çok zordur ve neredeyse her insan kaynakları departmanına büyük iş yükü çıkarır. Gelen tüm CV'lerin tek bir alanda kayıt edilmesi ve takip edilmesi gerekmektedir. CloudOffix ile farklı kaynaklardan gelen tüm CV'leri tek bir ortamda doldurmak mümkündür. Örneğin yeni bir açık pozisyonunuz olduğunda yeni bir ilan açmadan önce kendi CV Havuzunuzu tarayabilir ve oradaki adaylarla iletişime geçebilirsiniz. Üstelik Web tabanlı CloudOffix HR Cloud'a her yerden erişebilir, mobilden bile süreçlerinizi yönetebilirsiniz.  

CloudOffix - HR Cloud - İşe Alım Yönetimi

                        Ücretsiz Deneme Sürümü İle Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!