İnsan Kaynakları Çalışan Bilgilerinin Yönetimi

Çalışanlarınızın giriş çıkış süreçlerini takip edin, evraklarını daha çalışan başlamadan hazır bulundurun. CloudOffix sizin yerinize yeni çalışanların deneme ve eğitim sürelerini ve diğer tüm süreçlerini takip etsin!

CloudOffix HR Cloud - İnsan Kaynakları Veri Tabanı Yönetimi Nedir?

Tüm personel belgelerinizi kolayca erişilebilen ve dilediğiniz gibi filtreleyebildiğiniz bir şekilde sisteme ekleyin. İşe başlama evraklarını, özlük belgelerini, izin formalarını ve hatta çalışanın işe başvururken kullandığı CV’ye kadar tüm dokümanları kağıtların ve dosyaların arasında kaybolmadan saklayın. CloudOffix HR Cloud insan kaynakları yönetimi yetenekleri ile tüm sürecinizi büyük bir rahatlıkla yönetin!

Personel Bilgileri 

CloudOffix'in çalışan self servis özelliği ile personel kendi kişisel bilgilerine erişebilmesini sağlayın. 


Giriş ve Çıkış İşlemleri

Kimlik bilgileri, işi giriş evrakları, çalışma izinleri, personel eğitimi formaları gibi işe alımdan itibaren başlayan önemli belgeleri saklayın ve yönetin.

İstihdam/Örgüt Hiyerarşisi

İş yüklerini kolayca planlamanızı ve ölçmenizi sağlayacak organizasyon ağacınızı görün.Çalışan Deneme Süresi Takibi

Çalışan veri tabanı yazılımınızı kullanarak çalışan deneme sürelerini ve eğitim gereksinimlerini, yıldönümlerini ve daha fazlasını takip edin.

Sözleşme Takibi

Süresi olan veya olmayan sözleşmeleri hazırlayın ve yönetin.

Çalışan Sözleşmelerini Yönetin / Şablonlar Oluşturun

               Çalışan sözleşmeleri gibi tüm önemli belgelerinizi İK veri                   tabanınızda yönetin, sıralayın ve saklayın.


CloudOffix - HR Cloud - Çalışan Veri Tabanı Yönetimi

Çalışan Veri Tabanı Yönetimi Nedir?

Etkin bir Çalışan Veri tabanı yönetim sistemi, uzun vadede insan kaynakları departmanınızın yükünü hafifleten yeni nesil bir çözümdür. Büyümekte olan işletmeniz için bir personel veri tabanı yönetim sistemi kullanarak ve tüm çalışan verilerinin yönetim sürecinde işler sarpa sarmadan kontrolü elinize alın. Böyle bir veri tabanı yönetimi, çalışan adı, yaş, iş unvanı, maaş, sözleşme süreleri, izin hakları ve çok daha fazlası gibi bilgileri sizin için saklar. 

İşe Giriş ve Çıkış İşlemleri

Giriş ve çıkış belgeleri gibi tüm çalışan bilgilerinizi tek bir güvenli yerde saklayın. Gerekli evrakları sayısız dosyaları ve klasörleri karıştırmadan bulun. Silinmesi ya da kaybolması mümkün olan excel tablolar yerine CloudOffix’te güvenli be KVKK süreçlerine uygun bir şekilde saklayın. 

Çalışanlar yeni işlerine başlamadan önce hazırlığınızı birkaç tuşa basarak yapın. Çalışanlarınızın CV, kimlik bilgileri, iş sözleşmelerini, üzerine zimmetlenen bilgisayar, araç, telefon gibi önemli bilgileri saklayın ve gerektiğinde kolayca ulaşın.


CloudOffix - HR Cloud - Çalışan Veri Tabanı Yönetimi
CloudOffix - HR Cloud - Çalışan Veri Tabanı Yönetimi

İstihdam / Örgütsel Hiyerarşi

Raporlama zamanı geldiğinde hiyerarşide doğru kişiyle iletişim kurmak insan kaynakları personelleri için bir rehber görevi görecektir. Bu, şirket süreçlerinin bir parçası olacağından oluşturulan kurum kültürü çalışan bağlılığını artıracaktır. 

Çalışanlar süreçlerini takip ederken işlerin içinde kaybolmadan her seferinde doğru kişiye ulaşabilecektir. 

Kişisel Bilgileri Saklayın

CloudOffix ile insan kaynakları departmanı personellerinizi, kalan izin hakları gibi bilgilerle ilgili soruları yanıtlamak için çalışan kayıtlarına bakmak zorunda kalmaktan kurtarın. Self servis veri girişi sayesinde İK'yı çalışanlarına ihtiyaç duyulmadan yapılacak işlerle meşgul edilerek değerli zaman harcamaktan kurtarır. 

Bu sayede İnsan kaynakları çalışanlarının asıl ilgilenmesi gerek önemli konulara yönelmesine olanak sağlar. HR Cloud Özel erişim seviyeleri, yetkilendirmeler vb. düzenlemeler yaparak hassas şirket verilerini güvende tutar.

CloudOffix - HR Cloud - Çalışan Veri Tabanı Yönetimi
CloudOffix - HR Cloud - Çalışan Veri Tabanı Yönetimi

Çalışan Sözleşmelerini Yönetin / Şablonlar Oluşturun

Çalışan sözleşmesi başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini kolaylıkla takip edin. Çalışanlarınızın her birinin ne zaman ailenizin bir parçası haline getirin. İster uzun ister kısa vadeli olsun, çalışan sözleşmelerini kolayca yönetin, sıralayın ve saklayın. Çalışan sözleşmeleriniz için şablonlar oluşturun ve bunları uygun şekilde HR Cloud veri tabanınızda saklayın.

Çalışan Deneme Süresi Takibi

Şirket ailesine katılmadan önce bile tüm çalışan süreçlerini takip edin. CloudOffix HR Cloud ile oryantasyon ve personel eğitimini çocuk oyuncağı haline getirin. Hatırlatıcılarla birlikte deneme süreleri ayarlayın, böylece personel eğitimlerini yenileme zamanını asla kaçırmazsınız. Her bir çalışanınızın şimdiye kadar aldığı tüm eğitimleri ve yenilerinin ne zaman sunulacağını takip edin.

CloudOffix - HR Cloud - Çalışan Veri Tabanı Yönetimi
CloudOffix - HR Cloud - Çalışan Veri Tabanı Yönetimi

Süreli / Süresiz Sözleşmeler

Sözleşmelerinize dilediğiniz koşulları ekleyin çıkarın, dilerseniz her bir çalışan grubu için bir sözleşme oluşturun ya da sistemde daha öncesinde hazırladığınız sözleşmelerden birini seçin. Bunları yaparken kağıtların, Word dosyalarının ya da klasörlerin arasında kaybolmayın. Birkaç tuşla İnsan Kaynakları sözleşme süreçlerinizi tasarlayın.

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!