• İstanbul Ofis: 0 216 464 92 01 | Ankara Ofis: 0 312 482 59 49

Blog Yazılarımız

Zorlu bir yılı geride bıraktık. Yepyeni bir yıla girecek olmanın mutluluğunu yaşarken, yeni yılda sizlerle bir araya gelebilmeyi umuyor ve herkese mutlu yıllar diliyoruz.

Yüz yüze bir araya gelemesek de, yaptığımız bu özel çalışmayla sizlere iyi yıllar dilemek istedik.MechSoft Ailesi olarak, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı diliyor; tüm yılınızı geçen yılı unutturacak kadar güzel geçirmenizi temenni ediyoruz.

Hoşgeldin 2021!

"Ral Yatırım Holding " Ral Yatırım Holding Mali ve İdari İşler Koordinatörü İbrahim Özyurt, MechSoft ve M-Files ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

İbrahim Bey, röportajımız sırasında, firmalarındaki tüm iç işleyişlerinin ve kendilerine özel dinamikleri M-Files içerisinde ortak kullanıma aldıklarını ve hayata geçirdiklerini belirtti.

İbrahim Bey'in deneyimlerini paylaştığı videoya buradan ulaşabilirsiniz.

"Akfen Yenilenebilir Enerji " Sistem ve Süreç Yönetim Müdürü Songül Tekin Eyidemir MechSoft ve M-Files ile ilgili deneyimlerini paylaştı.

Songül Hanım, MechSoft ve M-Files ile nasıl tanıştıklarını 'M-Files'ın kullanıcı dostu olduğunu fark ettik, süreçlerin çok hızlı pratik bir şekilde eklenebildiğini oluşturabildiğini gördük. MechSoft'un Ankara'da merkez ofisinin olması bizim için kıymetliydi çünkü her an ulaşabileceğimiz bir noktada danışmanlarımızın olması cazip gelmişti bizim için. Fayda maliyet analizi yaptığımızda bu anlamda da avantajlı olduğunu gördük." şeklinde anlattı. M-Files'ın modüler yapıda olmamasını, dinamik bir platform olmasını, kullanım ve entegrasyon kolaylığını öne çıkan özellikleri olarak vurguladı.

Songül Hanım'ın deneyimlerini paylaştığı videoya buradan ulaşabilirsiniz.