CloudOffix ve Nova Edge Güçlerini Birleştirdi

IT Network Haberi

MechSoft Bilgi ve İletişim Tek. Tic. A.Ş., Sezgi Özkan

CloudOffix ve Nova Edge Güçlerini Birleştirdi

IT Network Haberi

03 Haziran 2022 , Basında Biz

Ana merkezi Amerika’da, Ar-Ge Birimleri ise Türkiye’de bulunan ve MechSoft’un yatırımcısı olduğu CloudOffix platformu, ortaklık ağını genişletmeye devam ediyor. Dünyanın farklı coğrafyalarında iş birliklerine imza atan CloudOffix, son olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nin deneyimli dijital dönüşüm firmalarından olan Nova Edge ile başarılı bir ortaklık geliştirdi…

Hepsi bir arada CRM ve Müşteri Deneyimi Platformu CloudOffix ortaklık ağını genişletmeye devam ediyor. Ana merkezi Amerika’da, Ar-Ge Birimleri ise Türkiye’de bulunan platform dünyanın farklı kıtalarında güçlü iş ortaklıklarına imza atıyor.

Dijital dönüşüm alanında hizmet sunduğu firmalara benzersiz bir çözüm sunan CloudOffix’te tüm modüllerin birbirleriyle entegre çalıştığı ve uçtan uca çözümler üretebilen bir sistem bulunuyor. Sunulan bu çözümle; satış, pazarlama, proje yönetimi, yardım masası, e-ticaret, faturalama ve insan kaynakları gibi modüller doğuştan entegre çalışarak firmalara daha hızlı, daha verimli ve daha rekabetçi olabilme avantajı sağlanıyor. Bu sayede firmalar, mükemmel müşteri deneyimi elde etmek için onlarca farklı ürün kullanmak zorunda kalmıyorlar. CloudOffix entegre, özelleşebilen ve iş birlikçi yapısı sayesinde, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına dokunabiliyor. CloudOffix ile gerçekleşen dijital dönüşüm yolculuğu bir müşterinin ilk temas ettiği noktadan gerçek müşteri haline gelinceye kadar olan tüm süreçleri kapsıyor. CloudOffix, Ar-Ge’sinden aldığı know-how’ı ve bilgi birikimi ile üretken bir yol haritası çizerken aynı zamanda farklı kıtalardaki müşterileri ve iş ortaklıklarıyla dijital dönüşümün geleceğini şekillendirecek bir vizyonla ilerliyor.

MechSoft - Gokhan Erdogdu

CloudOffix CEO’su Gökhan Erdoğdu gerçekleştirdikleri bu değerli iş birliğine yönelik memnuniyetini dile getirdi. Erdoğdu; “CloudOffix ile birlikte bulut altyapısını kullanarak Sales Cloud, Marketing Cloud, Helpdesk Cloud, Project Cloud ve HR Cloud servislerimizle birlikte bulut bir platformda dijitalleşme hizmeti sunuyoruz. Firmaların dijitalleşme yolculukları sırasında birlikte çalıştığımız partnerlerin seçiminde; yetkinlik, bilgi birikimi, sektör tecrübesi ve bulunduğu ülkenin pazarına hakim olabilme en önemli kriterlerimizi oluşturuyor” diye belirtti. Gökhan Erdoğdu; “Birleşik Arap Emirliklerindeki yeni ortağımız Nova Edge ile yollarımızın kesişmesi bizler için büyük önem taşıyor. Ortağımız ile birlikte, sektörde ses getirecek birçok projeye imza atacağımıza inanıyorum” diye ekledi.

Nova Edge Genel Müdürü Mohammed Imran Ansari ise; “Nova Edge, Birleşik Arap Emirliklerinde sektöre yön veren IT firmalarından biri. Kurumsal ihtiyaçları iyi anlayan, bu ihtiyaçlara efektif ve doğru çözümler üretebilen deneyimli ekibimizle hem yerel hem de global ekonomiye katkı sağlayan onlarca projeyi hayata geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz” dedi. Ansari; “Günümüz Meta verse çağında, CloudOffix platformunun çağa ayak uydurmak ve artı değer yaratmak isteyen tüm firmalar için vazgeçilmez bir çözüm sunduğuna inanıyoruz” diye vurguladı.

Haber Metni İçin: ITNetwork