MechSoft, Başkentte E-Ticaret Profesyonelleriyle Buluştu

ICT Medya Haberi

MechSoft Bilgi ve İletişim Tek. Tic. A.Ş., Sezgi Özkan

MechSoft, Başkentte E-Ticaret Profesyonelleriyle Buluştu

ICT Medya Haberi

15 Mart 2023 , Basında Biz

Sunduğu rekabetçi ve verimli çözümlerle fark yaratan MechSoft, 7 Mart 2023 tarihinde The Ankara Hotel’de gerçekleşen WorldEF E-Ticaret / E-İhracat Konferansları’nın Ankara ayağında “Diamond Sponsor” olarak yer aldı.

E-Ticaret ile ilgili sektör profesyonellerinin ve girişimcilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte E-Ticaret firmalarının kilit oyuncularının üst düzey yöneticileri sunumlar gerçekleştirdiler. MechSoft Yönetici Ortağı Gökhan Erdoğdu büyük ilgi gören sunumunda, CloudOffix platformunun entegre yapısını tanıttı. Ana merkezi Amerika’da, Ar-Ge birimleri ise Türkiye’de bulunan CloudOffix platformu; satış, pazarlama, e-ticaret, faturalama ve insan kaynakları modüllerini entegre ederek firmalarda verimliliği en üst düzeye ulaştırmayı hedefliyor.

MechSoft Blog - MechSoft, Başkentte E-Ticaret Profesyonelleriyle Buluştu
CloudOffix E-Commerce Cloud modülü ise; halihazırda kullanılan e-ticaret platformlarından ayrışarak uçtan uca bir çözüm sağlıyor. Hem B2B hem de B2C kullanıma yönelik bu çözümlerin içeriğinde; tekilleştirme, stok ve depo yönetimi, tüm müşteri datasını tek yerde toplayabilme, lokasyon bazlı fiyat yönetimi gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca, Marketing, Sales, Invoice ve Help Desk Cloud modülleri de sürece dahil edilerek e-ticaret için gerekli tüm çözümler kullanıcılara sunuluyor.


CloudOffix’in odağının “Apps around the customer” olduğunu vurgulayan Erdoğdu; “Bizler CloudOffix ile şunu hedefledik. Müşteri etrafında dönen tüm ihtiyaçları doğuştan entegre, özelleştirilebilir ve kolaborasyona açık tek bir platform üzerinden çözebilmek. Burada müşteri olarak hem iç müşteri hem de dış müşteriyi merkezimize aldık. Bu sayede tüm müşteri seyahatini uçtan uca yönetebilecek cloud bir ortam sunuyoruz. Bu platformla firmalarda verimliliği en üst düzeye ulaştırmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda low-code development özellikleri ile firmaların her türlü ihtiyacını, CloudOffix platformu üzerinden kolayca geliştirmeyi hedefliyoruz.” diye belirtti.


Haber Metni İçin: ICT Medya