MechSoft, “Türkiye 2022 IT’nin En İyi İşvereni” 2.lik Ödülü Sahibi Oldu

Bülten360 Haberi

MechSoft Bilgi ve İletişim Tek. Tic. A.Ş., Sezgi Özkan

MechSoft, “Türkiye 2022 IT’nin En İyi İşvereni” 2.lik Ödülü Sahibi Oldu

Bülten360 Haberi

24 Ağustos 2022 , Basında Biz

MechSoft, işyeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman küresel otorite Great Place to Work® tarafından açıklanan “Türkiye 2022 IT’nin En İyi İşverenleri Listesi”ne aday gösterildi. Açıklanan rapora göre, “50-99 Çalışan Kategorisi”nde ikincilik ödülünün sahibi olan MechSoft, yenilikçi ve güvenilir kurum kültürünü, kazandığı bu ödülle perçinledi.

Mechsoft - GPTW

Kurulduğu 2008 yılından bu yana, iş ortaklarının dijital dönüşüm yolculuklarında onlara rehberlik eden MechSoft, Türkiye 2022 IT’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne aday gösterildi. Açıklanan rapor sonucu, 50 – 99 Çalışan Kategorisi’nde ikincilik ödülüne layık görülen MechSoft CEO’su Gökhan Erdoğdu elde ettikleri başarının güçlü bir ekip ruhundan kaynaklandığını vurgulayarak; “Biz birbirine güvenen ve birlikte gelişen büyük bir aileyiz.” diye belirtti.

Bu yılın Nisan ayında “Great Place to Work Certified” unvanını almaya hak kazanan MechSoft, “Türkiye 2022 IT En İyi İşveren” ödülüyle de başarısını pekiştirdi. Great Place to Work Enstitüsü tarafından yürütülen programda gerçekleştirilen anket kapsamında; “güvenilirlik”, “saygı”, “hakkaniyet”, “gurur” ve takım ruhu ana başlıkları altında değerlendirmeler yapıldı. Yapılan bu değerlendirmelerde MechSoft’un güçlü ve gelişime açık yönleri ölçümlendi. 97 ülkede 92 dilde gerçekleştirilen Çalışan Deneyimi Anketi Trust Index© ile ilgili tüm kriterleri başarıyla tamamlayan MechSoft, anket sonuçlarıyla güçlü bir kurumsal kültüre ve yüksek bir aidiyet duygusuna sahip olduğunu belgelemiş oldu.

Mechsoft - Ofis

“Rehberimiz Değerlerimiz, Odağımız İnsan”  

MechSoft CEO’su Gökhan Erdoğdu, “Türkiye 2022 IT’nin En İyi İşverenleri Listesi”nde kendi kategorilerinde elde ettikleri ikincilik ödülünden duyduğu memnuniyeti belirtti. Erdoğdu; “MechSoft’u kurarken bazı değerler bizim için vazgeçilmezdi: Yenilikçi hizmetler ve çözümler üretebilmek, hem iç hem de dış müşterilerimize ve iletişimde olduğumuz tüm kişilere güvenilir bir ortak olabilmek, yeniliklere imza atarken dinamizmimizi ve özgünlüğümüzü hiçbir zaman kaybetmemek gibi. Bu değerlerin birinden bile vazgeçmeden birbirinden önemli başarılara imza atmaya devam ediyoruz.” dedi. Gökhan Erdoğdu, “MechSoft olarak hızla dijitalleşen bir dünyada insan odaklı sistemlere inanıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerde odağımızda insan var.” diye vurguladı.


Haber Linki:Bülten360