E-Ticaret Süreçlerinizi Uçtan Uca Yönetin

CloudOffix E-Commerce Cloud: Hepsi Bir Arada E-Ticaret Yazılımı
İşletmenizi Yönetmek İçin E-Ticaret Yazılımından Daha Fazlası.

E-Commerce Cloud ile İşinizi İnternete Taşıyın

İşinizi başlatmak, yürütmek ve büyütmek için ihtiyacınız olan tüm E-Ticaret özelliklerine sahip tek bir platform. Satış, Pazarlama, Yardım Masası, Faturalama ve e-Ticaret. Hepsi birbiriyle mükemmel şekilde entegre olarak yönetebilirsiniz. 

Web Site Oluşturucu


Ürünler İçin Sayfalar


Pazarlama Entegrasyonu


Müşteri Hizmetleri


Doğrudan Entegre Satış ve E-Ticaret Platformu


Müşteri Portalı 


Tamamen Özelleştirilebilir


Ödeme Entegrasyonu 


Raporlama


Hepsi Bir Arada e-Ticaret Çözümü

CloudOffix E-Commerce Cloud'u satıştan stok yönetimine, pazarlamadan faturalamaya, müşteri hizmetlerinden teslimat yönetimine kadar başarılı bir bulut tabanlı online mağaza yönetimi için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. CloudOffix E-Commerce Cloud'u diğer e-ticaret çözümlerinden ayıran en büyük fark ise özelleştirilebilme yetenekleri sayesinde,  müşteri deneyimlerini yönetmek için farklı noktalarda çözümlere artık gerek duymayacaksınız.

CloudOffix - E-Commerce Cloud - E-Ticaret Yazılımı
CloudOffix - E-Commerce Cloud - E-Ticaret Yazılımı

Web Site Oluşturucu

Kullanıma hazır bir kurumsal içerik yönetim sistemi olan CloudOffix Website Builder ile herhangi bir kodlamaya ihtiyaç duymadan web sitelerinizi kolayca tasarlayın. CloudOffix'te yer alan şablonları sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Günler ve haftalar içinde değil, dakikalar ve saatler içinde profesyonel görünümlü bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. 

Üstelik hazırladığınız web sitesi otomatik olarak mobil uyumludur. Ek olarak Google entegrasyonu sayesinde SEO araçlarını da kullanmaya hazırsınız!

Ürün Sayfaları

Ürün sayfalarınızı şık bir şekilde tasarlayın. Çevirim içi ortamlarda ürünlerinizi göstermek hayati önem taşır ve ürün sayfaları çok önemli bir rol oynar. Hem her ürün için standart ürün sayfası tasarımından hem de bunları özelleştirmek için kullanıma hazır şablonlardan yararlanabilirsiniz.

 • Kullanım kolaylığı ile ürün içerikleri oluşturma,

 • Renk, beden, tanım vb. ürün özelliği ekleme,

 • Geliştirici desteği olmadan sayfa güncellemeleri.

Tüm bu detaylar ve daha fazlası için artık profesyonel bir desteğe ihtiyaç duymadan kendiniz web sitenizi düzenleyebileceksiniz 

CloudOffix - E-Commerce Cloud - E-Ticaret Yazılımı
CloudOffix - E-Commerce Cloud - E-Ticaret Yazılımı

Pazarlama Entegrasyonu

CloudOffix'in pazarlama etkinlikleri için sunduğu özelliklerle ortalama satışlarınızı arttırabileceğinize ve nasıl mükemmel müşteri deneyimi oluşturabileceğinize odaklanın E-Commerce Cloud ile entegre CloudOffix Marketing Cloud, aşağıdaki özellikleri sunar;

Entegre İş Yönetimi

CloudOffix İş Yönetim Platformu sayesinde kendi dijital dönüşüm sürecinizi yaratın!  Dilerseniz B2C ve B2B müşterilerinize tek platformda hizmet verebilirsiniz. CloudOffix Sales Cloud ile tüm fırsatlarınızı, müşteri adaylarınızı ve tekliflerinizi arka uçta yönetebilir ve çevrimiçi satışlar için E-Commerce Cloud'u kullanabilirsiniz. Her ikisi de aynı markayı, fiyatlandırma listelerini ve ürün ayrıntılarını kullanır. 

 • Aynı Marka 

 • Aynı Fiyat Listeleri

 • Aynı Ürün Detayları

 • Aynı Stok Yönetimi

CloudOffix - E-Commerce Cloud - E-Ticaret Yazılımı
CloudOffix - E-Commerce Cloud - E-Ticaret Yazılımı

Müşteri Portalı

Başarılı bir online mağaza deneyimi için müşterilerinize müşteri portalı sunabilirsiniz. Müşterilerinizin satın alma süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz alışverişlerinin her detayını yönetir ve takip edebilir.  Örneğin;

Tamamen Özelleştirilebilir

CloudOffix, yalnızca bir e-ticaret platformu değildir. Özelleştirilebilir bulut tabanlı bir platformudur ve e-ticaret yeteneklerinden sadece bir tanesidir. Böylece CloudOffix platformuyla kod bilgisine gerek kalmadan E-Commerce Cloud, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirilebilir.

Ödeme Entegrasyonu CloudOffix E-Commerce Cloud, iyi bilinen ödeme ağ geçitleri entegrasyonlarıyla birlikte gelir.

 • Stripe

 • Paypal

 • Ingenico

 • Authorize.net

 • Adyen

 • Buckaroo

 • PayU

 • Sips

CloudOffix - E-Commerce Cloud - E-Ticaret Yazılımı
Metin ve resim bloğu

Raporlama ve Gösterge Tabloları

Raporlama, kullandığınız bir e-ticaret çözümünde müşteri verilerini veya alışveriş deneyimlerini analiz etmenin en önemli noktasıdır. CloudOffix, satışlarınız, sepetleriniz, faturalarınız veya faaliyetlerinizdeki her ayrıntıyı gerçek zamanlı olarak anlamanızı sağlayacak doğru raporlama araçlarına sahiptir.

CloudOffix'te çok kolay bir şekilde grafik, listeleme veya özet raporlara sahip olabilirsiniz. Tüm detayları görmek için başka bir BI çözümüne ihtiyacınız yoktur. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz önemli bilgilere doğrudan erişebileceksiniz.

Ücretsiz Deneme Sürümü İle Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!