İYS Uyumlu E-Posta Pazarlama Yazılımı

Kullanımı kolay bir platformla kampanyalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca hızlıca e-posta şablonları hazırlayarak müşterilerinizle toplu e-postalar gönderebilirsiniz.

CloudOffix Marketing Cloud ile E-Posta Pazarlama Süreçlerinizi Yönetin!

E-posta pazarlama, günümüz iş dünyasında başarılı pazarlamanın merkezidir. Tek seferde binlerce e-posta gönderin. Web sitenizi kimin incelediğin ve ziyaret ettiğini takip edin.

Hepsi Bir Arada Çözüm

Toplu e-postalarınızı göndermek için başka e-posta hizmetlerini kullanmanıza gerek yok. Her seferinde kişi listesini içe/dışa aktarmaya ihtiyaç duymadan CloudOffix ile sürecinizi yürütün.

Takipçiler Yaratın

Müşterilerinizle ilişki kurun ve hatta sosyal medyada takipçi kazanın.

Toplu Postalama

Farklı e-posta uygulamaları olmadan toplu e-postalar göndermek için CloudOffix'i kullanın.


Sürükle ve Bırak Özelliği

CloudOffix'te sürükle ve bırak e-posta tasarım düzenleyicisini kullanarak kolayca e-posta oluşturabileceğinizden bahsetmiş miydik?

Mobil Duyarlı E-postalar

E-postalarınızı mobil cihazlara uyumlu bir hale getirin.


Raporlama

Toplu posta pazarlamanızın sonucunu analiz etmek için raporları kullanın.

A/B Testi

Hangi ifadeyi veya ifadeyi kullanmanın en iyisi olduğundan emin değil misiniz? A/B Testi, öğrenmenin harika bir yoludur.


SPAM Kutusunu Unutun!

E-postalarınızın SPAM olarak sonuçlanma riskini azaltın! CloudOffix'teki E-posta doğrulama sistemi sayesinde e-postalarınız spam olarak algılanmayarak direkt gelen kutularına düşecek!

İYS Uyumluluğu

CloudOffix İYS ile tam entegre çalışır. Bu sayede verilerinizi kolaylıkla aktarabilir, hiçbir ek ücret ödemeden İYS uyumluluğunuzu sağlayabilirsiniz.


CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi

E-posta Pazarlama Nedir?

E-posta pazarlama, işletmelerin potansiyel ve mevcut müşterileriyle etkili bir iletişim kurarak kendi hedef kitlesini oluşturmasını, ürün ve hizmetlerini tanıtmasını ve ilişki kurmasını sağlayan güçlü bir pazarlama stratejisidir. Pazarlamacılar ve satış profesyonelleri, müşterilere doğrudan ulaşmanın ve onlarla etkileşimde bulunmanın işin başarısı için kritik bir öneme sahip olduğunu bilirler.

E-posta pazarlama araçları, bu süreci daha etkili ve verimli hale getirmek için kullanılır. Bu araçlar, müşteri adaylarını puanlama ve satış otomasyonu gibi özelliklerle birleştirerek pazarlama süreçlerini otomatize eder. Müşteri adaylarını segmentlere ayırarak kişiselleştirilmiş içerikler sunar. Böylece müşterilerin ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına daha iyi yanıt verilmesi mümkün olur.

E-posta pazarlama ayrıca geri bildirim toplama, kampanyaların izlenmesi ve başarılarının ölçülmesi gibi önemli analitik araçları içerir. Bu sayede işletmeler, kampanyalarının etkisini değerlendirebilir ve stratejilerini iyileştirebilirler. Sonuç olarak, e-posta pazarlama, müşteri ilişkilerinin güçlendirilmesi, satışların artırılması ve işletmelerin büyümesi için önemli bir araçtır.

Hepsi Bir Arada Çözüm

CloudOffix ile toplu posta gönderirken için farklı uygulamalara ihtiyaç duymazsınız. Bu şekilde, pazarlama bağlantılarınıza her e-posta gönderdiğinizde ilgili kişi listelerini içe/dışa aktarmanız gerekmez. CloudOffix Sales  Cloud harika bir CRM platformunu e-posta pazarlama için aracı sunar ve bu sayede Marketing Cloud ile kampanyalar oluşturarak, kişi veya şirket bazlı satış süreçlerinizi takip edebilir, sipariş oluşturabilir hatta Invoicing Cloud ile faturalarınızı bile kesebilirsiniz.

CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi
CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi

Ulaşılabilir Olun!

E-posta pazarlama aracınızı birçok şekilde kullanın. Müşterilerinize ücretsiz deneme sürümleri ve ücretsiz planlar sunarak, işletmenizi sosyal medyada anlık olarak takip etmelerini teşvik edin ve sürekli olarak iletişim halinde olun.

Toplu Postalama

E-posta listesi oluşturmanıza yardımcı olmak için entegre bir e-posta pazarlama platformu sunan bir CRM Yazılımı kullanarak e-posta gönderiminizi otomatikleştirin. Kişilerinize binlerce e-posta gönderin ve web sitenizi kimin açtığını, tıkladığını ve ziyaret ettiğini takip edin. Ayrıca CloudOffix'te sürükle ve bırak e-posta tasarım düzenleyicisini kullanarak kolayca e-posta oluşturabileceğinizden bahsetmiş miydik? Marketing Cloud kullanımı kolay, e-posta pazarlama süreçlerinizde yardımcı olan bir yazılımın tadını çıkarın!

CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi
CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi

Sürükle ve Bırak Özelliği

Dosya eklemeye çalışırken çeşitli pencereleri çevirerek klasör gezgini ile uğraşmanıza gerek yok. Doğrudan e-posta içeriğinize sürükleyip bırakın ve e-postalarınızı gönderin. E-posta şablonları oluşturarak arasından seçim yapın. Ya da gelen dönüşler için her seferinde yeniden e-posta yazmak yerine oluşturduğunuz şablonlar üzerinden otomatik olarak dönüş yapın.

Mobil Uyumlu E-postalar

E-postalar sadece masaüstü ya da diz üstü bilgisayarlardan okunmaz! Hazırladığınız e-postalar ile mobilden de müşterilerinize ulaşın.


CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi
CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi

Raporlama

Gönderdiğiniz toplu e-posta pazarlama kampanyasının sonuçları bilmek mi istiyorsunuz? Çalışmanızın sonucunun gerçek zamanlı analitik ayrıntılarını almak ve nerede olduğunuzu görmek için ücretsiz ve gelişmiş raporlama özelliklerine sahip CloudOffix'i çok seveceksiniz!

A/B Testi

Bir işlem düğmesi için "Şimdi Satın Alın" mı yoksa "Planları ve Fiyatlandırmayı Görün" mü en etkili olacağını bilmek ister misiniz? Kişilerinizin yarısını bir sürüm göndererek teste tabi tutabilirsiniz ve diğer yarısı diğer sürümü alır. Ardından, Raporları kullanarak sonuçları tıklama oranları için analiz edin.

CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi
CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi

SPAM Kutusuna Düşmeyi Unutun

Tüm e-posta adreslerini kayıt ederken doğrulamak için ücretsiz e-posta doğrulama sistemi, sizi güvenilir bir e-posta kaynağı yapan düşük bir spam puanı sağlar. Böylece spam kutusuna düşmezsiniz. Bu özellikle adını duyurmaya çalışan, e-ticaret süreçlerini yeni başlatmış küçük işletmelerin marka bilinirliğini arttırmasında yardımcı olacak harika bir özellik!

İYS Uyumluluğu Nedir?

İleti Yönetim Sistemi (İYS), tüm hizmet sağlayıcıların güncel ticari elektronik ileti onaylarını kaydettikleri ulusal veri tabanı sistemidir. İYS sistemi üzerinden kişiler e-posta / SMS gibi iletişim şekillerine verdikleri izinleri görebilirler. Bu sayede diledikleri zaman ret haklarını kullanabilirler. 

CloudOffix İYS ile tam entegre çalışmaktadır. Bu sayede CRM sisteminizde yer alan verileri İYS sistemine hiçbir ek ücret ödemeden yükleyebilir ve uyumluluğunuzu sağlayabilirsiniz.

CloudOffix - Marketing Cloud - .Toplu E-Posta Gönderimi

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz!