CloudOffix CRM ile Entegre Ücretsiz Web Sitesi Oluşturma

Kurumsal web tasarım ve e-ticaret sitesi oluşturmak CloudOffix ile çok kolay!

Kendi Web Sitenizi Oluşturun!

CloudOffix, kurumsal web tasarım konusunda işlevsel araçlarla, işinize özel ve etkileyici web site tasarımı yapabilmenizi sağlar.

Web Site Oluşturucu Nedir?

Bir web sitesi oluşturucu, temel olarak size internette kendinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz bir alan verir. Burada sitenizi içeriğinizle donatabilir, güzel renk paletlerinden yararlanarak dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Baştan sona çok kullanıcı dostu bir yazılım olan CloudOffix ile web site tasarımı  sürükle ve bırak özelliği sunar. Sitenizi istediğiniz gibi düzenler, metinler ve resimlerle özelleştirebilirsiniz.

CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Sürükle ve Bırak Özelliği

Kullanımı oldukça kolay olan sürükle ve bırak mantığıyla çalışan web sitesi oluşturucusu sayesinde web sitesi tasarımında hiçbir kodlama bilgisine ihtiyacınız yok.

Kendi işinizi çevrimiçi platformda tanıtmak veya bir mağaza oluşturmak istiyorsanız, CloudOffix CRM'in ücretsiz web sitesi oluşturucu özelliği tam size göre. Kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan muhteşem web site tasarımı ve kolay kullanım sağlayan bu araç sayesinde, işletmenizi çevrimiçi ortamda hızla görünür hale getirebilirsiniz. Ayrıca, web siteniz üzerinden uygulayabileceğiniz etkili bir e-posta pazarlama planı ile müşteri kitlenizi artırabilir ve ürünlerinizi başarıyla tanıtabilirsiniz. CloudOffix ile web site tasarımı ve web sayfası oluşturma süreci hiç bu kadar basit olmamıştı!

CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Kendi Tasarımınızı Yapabileceğiniz Platform

Ziyaretçileriniz için yüksek performanslı ve ilgi çekici profesyonel web sitesi oluşturun.

Kendi tasarımınızı kolayca oluşturabileceğiniz bir platform arıyorsanız, CloudOffix ile sadece dakikalar içinde web sitenizi hazırlayabilir, özel alan adınıza bağlayabilir ve arama motorlarında daha görünür hale getirmek için yayına alabilirsiniz. Düzenleyici aracınızı kullanarak içerik ekleyebilir, sayfalarınızı özelleştirebilir ve tasarımınıza hayat katabilirsiniz. Görsel ve metin öğelerini ekleyerek, yazı tiplerini ve efektleri kullanarak kişiselleştirebilirsiniz

Tasarımınızı PC ve mobil cihazlar için optimize edebilir, aynı zamanda entegre çevrimiçi ödeme ağlarıyla e-ticaret özelliklerinden faydalanarak çevrimiçi ödemeleri kabul edebilirsiniz. Bu platform, web site tasarımı ve web sayfası oluşturma sürecini kolay ve hızlı bir şekilde yönetmenize olanak tanır.


CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Pazarlama Araçları

Neye sahip olduğunuzu dünyaya gösterin ve potansiyel ve mevcut müşterilerinizden aldığınız ilgiyi ölçün. Müşterilerinizin davranışlarını anlamak için ziyaretçi izleme özelliğini kullanın.

CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

HTML Form Oluşturucu

Kurumsal web tasarım ile müşterileriniz hakkında alakalı bilgiler toplamak için web sitenizde HTML Form oluşturucu özelliği oluşturun. Müşteri adaylarını ve kişilerin iletişim bilgilerini toplayın.

HTML Form Oluşturucu ile web sitenizde kendi özel formlarınızı oluşturun. Kurumsal web sitesi oluşturarak müşterilerinizin sizinle iletişime geçmesini kolaylaştırın.


CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

 

HTML/CSS Kullanarak Web Sayfası Oluşturma

Web sayfası oluştururken, Özelleştirme menüsündeki CSS/HTML Editor aracını kullanarak istediğiniz gibi kodlama yapabilirsiniz. CloudOffix web sitesi oluşturucularının sürükle ve bırak özellikleriyle sınırlı kalmadan, web sitenizi daha fazla kişiselleştirmek için kodlama becerilerinizi kullanma özgürlüğüne sahipsiniz

HTML kullanarak web sitenizde görünmesini istediğiniz metin stillerini belirleyebilirsiniz. Yazı tipi ve boyutunu özelleştirmek için CSS'i kullanarak güzel tasarlanmış bir web sayfası oluşturabilirsiniz.


CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturucu

Büyüleyici Blog Sayfaları

Web sayfası tasarımında öne çıkmak ve online topluluğunuzu genişletmek için etkileyici blog sayfaları oluşturun. Göz alıcı tasarımlar ve yerleşik özelliklerle web sitenize ilgi çekici ve çarpıcı bloglar ekleyerek, içeriğinizi sosyal medya platformlarında paylaşın. Bu sayede, web site tasarımı zenginleşirken aynı zamanda online varlığınızı güçlendirebilirsiniz.CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

 

SEO Entegrasyonu

SEO entegrasyonumuz ile arama motorlarında görünürlüğünüzü artırın. Anahtar kelimelerinizi tanımlayın, sayfalarınızın arama motorlarında öne çıkması için gerekli düzenlemeleri yapın. Sadece aranabilir değil, bulunabilir olun.

Arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırmak için web site tasarımı SEO uyumlu olmalıdır.

CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Google Analytics Entegrasyonu

Google Analytics Entegrasyonu, tıklamaları ve ziyaretçileri kolaylıkla takip edebileceğiniz Google Analytics'te sayfa bağlantılarını izlemenize olanak tanır. Nasıl iyileştireceğiniz konusunda veriye dayalı kararlar alın. Müşterilerinizin davranışlarını öğrenin. Bu harika özellikten yararlanmak için Google Analytics hesabınızı bağlamanız yeterli.CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz.