CloudOffix CRM ile Entegre Ücretsiz Web Sitesi Oluşturma

Ücretsiz CRM Web Sitesi oluşturucunuz CloudOffix'in bir parçası! Bu sayede CloudOffix Cloud ürünlerinizden herhangi biriyle çevrimiçi varlığınızı oluşturun.

Kendi Web Sitenizi Oluşturun!

Ayrı bir web sitesi oluşturucuya gerek kalmadan tüm süreçlerinize entegre bir şekilde web sitenizi tasarlayın. 

 1. Sürükle ve Bırak Özelliği 

  Kullanımı oldukça kolay olan sürükle ve bırak mantığıyla çalışan web sitesi oluşturucusu sayesinde hiç bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yok.

 2. Kendinizin Tasarlayabileceği Bir Platform

  Ziyaretçileriniz için yüksek performanslı ve ilgi çekici profesyonel bir web sitesi oluşturun.

 3. Pazarlama Araçları

  Web sitenizi, ürün ve hizmetlerinizi sergileyebileceğiniz harika bir pazarlama aracına dönüştürün.

 4. HTML Form Oluşturucu

  HTML Form Oluşturucu ile web sitenizde kendi özel formlarınızı oluşturun.

 5. HTML/CSS

  Web sayfanızı kendiniz kodlamayı tercih mi ediyorsunuz? Dilerseniz bunu da yapabilirsiniz!

 6. Göz Alıcı Blog Sayfaları

  Yazmayı mı seviyorsunuz? Blog yazılarınızı kendi web siteniz üzerinden yayınlayın.

 7. SEO Entegrasyonu 

  Web'de fark edilin! Arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırmak için web sitenizi SEO uyumlu hale getirin

 8. Google Analytics Entegrasyonu

  Sayfalarınızı Google araçları takip edin ve web'de ne kadar iyi olduğunuzu görün.

 9. Google Etiket Yönetimi Entegrasyonu 

  Google, sayfa başlıklarını, görselleri ve başlıkları etiketler ve ilgili arama sonuçlarında öne çıkarır. CloudOffix Web Site Oluşturucu tamamen uyumlu çalışır!


Web Site Oluşturucu Nedir?

Bir web sitesi oluşturucu, temel olarak size internette kendinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz bir alan verir. Burada sitenizi içeriğinizle donatabilir, güzel renk paletlerinden yararlanarak dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Baştan sona çok kullanıcı dostu bir yazılım olan CloudOffix, web sitesi tasarımınızı kişiliğiniz kadar özgün hale getirebilmeniz için sürükle ve bırak özelliği sunar. Sitenizi istediğiniz gibi düzenler, metinler ve resimlerle özelleştirebilirsiniz. Ardından, dijital dünyaya açılıp kendinizi kanıtlayabilirsiniz! 

CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Sürükle ve Bırak Özelliği

Bir işletmeniz varsa dilerseniz onun için çevrimiçi bir mağaza tasarlayabilirsiniz. Ya da bu işletmeniz henüz fikir aşamasında olsun, yaşadığımız çağda kendinizi çevrimiçi ortamda erişilebilir ve görünür hale getirmek artık bir zorunluluk.

CloudOffix CRM, muhteşem sürükle ve bırak kolaylığı nedeniyle hiçbir kodlama bilgisi gerektirmeyen ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ile birlikte gelir. Web siteniz üzerinden uygulayabileceğiniz ve takip edebileceğiniz iyi bir e-posta pazarlama planı ile kısa sürede ürün satmaya başlayabilirsiniz. CloudOffix ile web sitesi oluşturmak hiç olmadığı kadar kolay!

CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Kendi Tasarımınızı Yapabileceğiniz Platform

Dakikalar içinde kendi web sitenizi hazırlayın, özel alan adınıza bağlayın ve arama motorlarında aranabilir olması için yayına alın! İçerik eklemek, sayfalarınızı özelleştirmek ve onlara hayat vermek için düzenleyicinizi kullanın. Resim, metin ekleyin, yazı tiplerini ve efektleri kullanarak kişiselleştirin.

PC ve mobil cihazlarda optimize edilmiş olarak tasarlayın. Birçok entegre çevrimiçi ödeme ağı aracılığıyla çevrimiçi ödeme kabul etme özelliğine sahip bir e-ticaret platformu olarak kullanın.


CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Pazarlama Araçları

Neye sahip olduğunuzu dünyaya gösterin ve potansiyel ve mevcut müşterilerinizden aldığınız ilgiyi ölçün. Müşterilerinizin davranışlarını anlamak için ziyaretçi izleme özelliğini kullanın.

CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

HTML Form Oluşturucu

Müşterileriniz hakkında alakalı bilgiler toplamak için web sitenizde HTML Form oluşturucu özelliği oluşturun. Müşteri adaylarını ve kişileri toplayın.CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

 

HTML/CSS Kullanarak Kendi Web Sitenizi Kodlayın

Özelleştirme menüsündeki CSS /HTML Editor, istediğiniz gibi kodlamanız için kodlama ekranını açar. Yalnızca CloudOffix web sitesi Oluşturucularının Sürükle ve Bırak özellikleriyle sınırlı değilsiniz. Web sitenizi istediğiniz gibi dekore etmek için kodlama becerilerinizi kullanma özgürlüğüne sahipsiniz.

Web sitenizde görünmesini istediğiniz metin 'stillerini' ayarlamak için HTML kullanın. Metninizin güzel tasarlanmış yeni web sitenizin sayfasında olmasını istediğiniz yazı tipini, yazı tipi boyutunu özelleştirmek için CSS'yi kullanın. Ama tabii ki sınır bu değil! Animasyonları ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.


CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturucu

Büyüleyici Blog Sayfaları

İnternette fark edilmek ve topluluğunuzu büyütmek için yerleşik özelliklere sahip ilgi çekici ve çarpıcı bloglar oluşturun. Sosyal medyanızda yayınlayın.CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

 

SEO Entegrasyonu

SEO entegrasyonumuz ile arama motorlarında görünürlüğünüzü artırın. Anahtar kelimelerinizi tanımlayın, sayfalarınızın arama motorlarında öne çıkması için gerekli düzenlemeleri yapın. Sadece aranabilir değil, bulunabilir olun.


CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Google Analytics Entegrasyonu

Google Analytics Entegrasyonu, tıklamaları ve ziyaretçileri kolaylıkla takip edebileceğiniz Google Analytics'te sayfa bağlantılarını izlemenize olanak tanır. Nasıl iyileştireceğiniz konusunda veriye dayalı kararlar alın. Müşterilerinizin davranışlarını öğrenin. Bu harika özellikten yararlanmak için Google Analytics hesabınızı bağlamanız yeterli.CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

 

Google Tag Manager Entegrasyonu

Sayfalarınızı ve görsellerinizi etiketlemek için web sitenizin tasarım aşamasında etiketleri kullanın, bunları anahtar kelimelere göre tanımlayın. Arama motorlarında görünürlüğünüzü artırın. 


CloudOffix - Marketing Cloud - Web Site Oluşturma

Ücretsiz Deneme Sürümü ile Tüm Özellikleri Test Edebilirsiniz.